m

Toplayıcı Listenizi Yönetme

Toplayıcı kullanarak anket göndermenin birçok yolu vardır. Her ankette birden çok toplayıcı oluşturabilirsiniz. Ücretsiz abonelik paketlerinde anket başına üç toplayıcı sınırı vardır.

Anketinizin Yanıtları Topla bölümünden toplayıcı listenizi bulabilirsiniz.

Toplayıcı listenizden toplayıcının sağındaki . simgesini tıklayarak şu seçenekleri içeren menüyü açın:

İşlemAçıklama
Toplayıcıyı kapatYanıt toplamayı durdurmak için toplayıcıyı kapatın. Bir yanıtlayan bu toplayıcı üzerinden ankete erişmeye çalışırsa kapalı sayfasını görür. Ankette birden çok toplayıcı varsa yanıt toplamayı tamamen durdurmak için her toplayıcıyı ayrı ayrı kapatmanız gerekir.
Toplayıcıyı açYeni anket yanıtlarını kabul etmek için önceden kapattığınız bir toplayıcıyı yeniden açın veya etkinleştirin.
Toplayıcıyı düzenleToplayıcı seçeneklerini yönetin; bunlar yanıtlayanların anket yanıtlama deneyimini kontrol etmek için kullanabileceğiniz anket ayarlarıdır.
Toplayıcıyı yeniden adlandırDüzen sağlamak için toplayıcının rumuzunu değiştirin. Bu ad size özeldir; yanıtlayanlar toplayıcının adını görmezler.
Tüm yanıtları temizleBu toplayıcı kullanılarak kaydedilen yanıtları kalıcı olarak silin. Yeni yanıtlar toplamak için toplayıcıyı kullanmaya devam edebilirsiniz.
Toplayıcıyı silToplayıcıyı anketten kalıcı olarak kaldırın. Toplayıcıyı silmeden önce temizlemeniz gerekir. Bir yanıtlayan bu toplayıcı üzerinden ankete erişmeye çalışırsa, URL'nin değiştirilmiş olabileceğini veya anketin artık mevcut olmadığını açıklayan bir hata mesajı görür. Özel URL Sonuna sahip bir toplayıcıyı silmeniz durumunda, daha sonraki toplayıcılarda bu sonu kullanamazsınız.

Neden bazı toplayıcılar yalnızca görüntülenebilirdir veya gri renklidir?

Sizinle paylaşılan anketler için belirli toplayıcıları görüntüleyemez veya düzenleyemezsiniz. Bu toplayıcıları yalnızca anket sahibi görüntüleyebilir veya düzenleyebilir. Daha fazla bilgi: Anketleri Ortak Çalışanlarla Paylaşma

Anketinize yanıt kaydetmeye başlamak için bir toplayıcı oluşturun. Anket yanıtlama deneyimini özelleştirmek için toplayıcı seçeneklerini düzenleyin. Yanıt toplamayı durdurmak için toplayıcıyı kapatın. Tüm yanıtları kaldırmak için toplayıcıyı temizleyin.

Yanıt alın