m

Verilerim nasıl raporlanır?

Anket yanıtlarınızın görüntülenme şekli, anketinizde sorduğunuz soru türlerine bağlıdır. Her soru açıkça etiketlenir, soruya yanıt veren ve soruyu atlayan kişi sayısının yanı sıra bu kişilerin yanıt seçenekleri veya yorumları da gösterilir.

Kapalı Uçlu Sorular
  • Çoktan Seçmeli sorularda belirli bir şekilde yanıt veren kişi yüzdesi hesaplanır ve sunuma hazır olacak şekilde özelleştirebileceğiniz çeşitli grafik türleri sunulur.
  • Değerlendirme ve derecelendirme yanıt seçenekleri için kullanılan matris soruları, en sık hangi yanıtın seçildiğini kolaylıkla görebilmenizi sağlayan ağırlıklı ortalama içerir.
  • Herhangi bir profesyonel abonelik paketiyle Veri Trendlerini kullanarak yanıtların zamanla nasıl değiştiğini görebilirsiniz.

Analiz araçlarımızda, standart sapmalar veya ki-kare testleri gibi gelişmiş istatistikler sunulmaz. Ancak profesyonel bir abonelik paketiniz varsa, kendi analizinizi yapmak üzere verilerinizi elektronik tablo olarak dışa aktarabilirsiniz.

Açık Uçlu Sorular
  • Yorum Kutusu ve Metin Kutusu soruları, her yanıtlayanın gönderdiği metni aynen listeler.
  • Metin Analizi, yanıtlarda tekrarlanan kelimelerin veya temaların kategorize edilmesine yardımcı olur.

Ücretli bir abonelik paketiyle, tüm anket yanıtlarını görüntüleyebilir ve ayrıca çeşitli dışa aktarım biçimlerinde anket yanıtlarını indirebilirsiniz. BASIC abonelik paketiyle anketlerinizden her birinin ilk 100 yanıtını görüntüleyebilirsiniz, ancak anket yanıtlarını dışa aktaramazsınız.

Daha fazla bilgi: Anket Sonuçları Nasıl Analiz Edilir

Anketin Sonuçları Analiz Et bölümünde, işlenmemiş anket yanıtlarının yanı sıra grafikleri ve trendleri içeren özet bilgiler gösterilir. Anket yanıtlarınızın görüntülenme şekli, anketinizde sorduğunuz soru türlerine bağlıdır.

Yanıt alın