m

Kaydolma ve Yükseltme Nasıl Yapılır?

Ücretsiz kaydolmak için, Abonelik Paketleri ve Fiyatlandırma sayfasına gidin ve BASIC abonelik paketini seçin. Bu abonelik paketinin özellikleri sınırlıdır. Bir özelliği kullanmak için belirli bir profesyonel abonelik paketine yükseltmeniz gerektiğinde, hesabınızda bir bildirim görürsünüz.

Profesyonel bir abonelik paketine sahip olmak için:

  1. Abonelik Paketleri ve Fiyatlandırma sayfamıza gidin ve bir abonelik paketi türü seçin.
  2. Bir kullanıcı adı ve parola oluşturun (alanlar büyük/küçük harfe duyarlıdır) ve kaydolun. Böylelikle ödemeniz işleme konulurken anket oluşturmaya başlayabilmeniz için BASIC bir hesap oluşturulur.
  3. Ödeme sayfasından bir ödeme yöntemi seçin. İşleme alma süreleri ödeme yöntemine bağlıdır.
  4. Fatura detaylarınızı girin.
  5. Onaylayıp ödemek için düğmeyi tıklayın. Ödemenizi tamamladığınızda, tarafınıza e-posta ile makbuz gönderilir. Aksi halde, ödemenizi nasıl tamamlayacağınıza ilişkin talimatlar e-posta ile gönderilir. Ödemeniz alındığında ve işlendiğinde hesabınız yükseltilir ve profesyonel özelliklere erişebilirsiniz.
İPUCU! Bir özelliği kullanmak üzere hangi profesyonel abonelik paketine ihtiyacınız olduğunu görmek için, her abonelik paketinin mevcut (veya mevcut olmayan) özelliklerine yönelik bir kılavuz sunan Abonelik Paketleri ve Fiyatlandırma ayrıntı sayfasına bakın.

Mevcut bir Hesabı Yükseltme

Mevcut bir SurveyMonkey hesabını yükseltmek için, giriş yapın ve Abonelik Paketleri ve Fiyatlandırma sayfasından profesyonel bir abonelik paketi seçin. Yükseltme yaptığınızda fatura döneminiz yenilenir ve mevcut abonelik paketinizden kalan günler için ödemiş olduğunuz tutar, yükseltme maliyetinden düşülür.

Ekip abonelik paketine sahipseniz, ekibinizi yükseltmek için bize ulaşmanız gerekir.

Ekip İşbirliği

Kurumunuz için birden fazla SurveyMonkey hesabına ihtiyacınız varsa ve yıllık bir abonelik paketine yükseltiyorsanız, ödeme sayfasından ek kullanıcılar satın alarak ekip oluşturabilirsiniz.

Abonelik Ayrıntıları

Size kolaylık sağlamak amacıyla, profesyonel abonelik paketleri otomatik yenilenir, böylelikle bir sonraki fatura tarihinizde profesyonel özelliklere olan erişiminizi kaybetmemiş olursunuz. Aboneliğiniz otomatik olarak yenilenir ve aboneliğinizi iptal edene kadar fatura sıklığınıza göre faturalandırılırsınız.

Uygunluk Şartları

Bir ülkenin ödeme sayfasında bulunmaması, o ülkeden ödeme kabul edilemediği anlamına gelir. SurveyMonkey, nerede ve kiminle işlem yapabileceğimizi düzenleyen ABD kanunları ile uyumlu olmak zorundadır. Daha fazla bilgi almak için lütfen compliance@surveymonkey.com adresine e-posta gönderin.

COPPA (Çocukların Çevrimiçi Gizliliğinin Korunması Yasası) şartlarına doğrultusunda, 13 yaşın altındaki çocuklar SurveyMonkey hesabı oluşturamaz. Çocuklar, SurveyMonkey'i ancak bir ebeveynin veya yasal vasinin etkin gözetimi altında kullanabilir. 13 yaşın altındaki çocukları hedefleyen anketler, geçerli tüm COPPA şartlarına uymalıdır.

Ücretsiz kaydolmak için, Abonelik Paketleri ve Fiyatlandırma sayfasına gidin ve BASIC abonelik paketini seçin. Profesyonel bir abonelik paketine kaydolmak için, Abonelik Paketleri ve Fiyatlandırma sayfasına gidin ve bir abonelik paketi türü seçin. Ödemeniz alındığında ve işlendiğinde hesabınız yükseltilir ve böylelikle profesyonel özelliklere erişebilirsiniz.

Yanıt alın