m

Anket Sonuçlarını Dışa Aktarma

ÜCRETLİ ÖZELLİK: Anket sonuçlarını dışa aktarmak için ücretli abonelik paketiniz olmalıdır.

Anket sonuçlarınızın çevrimdışı bir kopyasını indirmek için anket verilerinizi dışa aktarabilirsiniz. Sizin için doğru olan dışa aktarım biçimini seçmenize yardımcı olmak için kullanabileceğiniz birkaç dışa aktarım örneğimiz mevcuttur. Dışa aktarım örneklerine bakın »

Tüm anket sonuçlarını dışa aktarmak için:

  1. Anketinizin Sonuçları Analiz Et bölümüne gidin.
  2. Sayfanın üstündeki Farklı Kaydet düğmesini tıklayın.
  3. Dosyayı dışa aktar öğesini tıklayın.
  4. Bir dışa aktarım türü seçin: Tüm özet veriler, Tüm yanıt verileri veya Tüm bireysel veriler.
  5. Dışa aktarım biçimini seçin, dışa aktarım seçeneklerini belirleyin ve Dışa Aktar düğmesini tıklayın.
  6. Sol kenar çubuğunda DIŞA AKTARIMLAR alanında dosyayı bilgisayarınıza indirmek için dışa aktarımı tıklayın. Dışa aktarım dosyaları 14 gün boyunca burada saklanır.

İndirdiğiniz dosya, genellikle ZIP olarak bilinen sıkıştırılmış bir dosya olabilir. Dosyayı açtıktan sonra, anket sonuçlarınızı içeren dosyaları açabilirsiniz.

Özet Veriler

Özet Veriler dışa aktarımları, soruya göre anket sonuçlarınızın sunuma hazır, soru özetleri olarak da bilinen bir özetini sağlar. Kullanılabilecek birkaç biçim vardır:

PDF

Özet Verilerin PDF olarak dışa aktarımlarında göze hitap eden özel grafikler ve veri tabloları bulunur. Böylece sonuçlarınızı alır almaz, başka hesaplamalara gerek kalmadan paylaşmanız veya sunmanız kolaylaşır.

PDF dışa aktarımları ile ilgili daha fazla bilgi »

PPT

Özet Veriler PPT dışa aktarım dosyaları PowerPoint için biçimlendirilmiştir. Slaytlar sunuma hazırdır, sonuçlarınızı analiz ederken Soru Özetleri sekmesinde gördüğünüz özel grafikler ve veri tabloları ile soruya göre düzenlenmiştir.

PPT dışa aktarımları ile ilgili daha fazla bilgi »

XLS

Özet Veriler XLS dışa aktarım dosyaları Excel için biçimlendirilmiştir. Elektronik tablo, grafiklerle birlikte her sorunun veri tablosu özetini içerir. Yanıt sayılarını ve yüzdelerini sizin yerinize hesaplarız.

XLS dışa aktarımları ile ilgili daha fazla bilgi »

CSV

Özet Veriler CSV dışa aktarım dosyaları, Excel veya Numbers gibi birçok farklı analiz yazılımında kullanılabilir. Bu dışa aktarım türü, verileri sizinle aynı yazılıma sahip olmayan kişilerle paylaştığınızda kullanışlıdır. Elektronik tabloda yanıt sayıları ve yanıt yüzdeleri bulunur, ancak tablolar ve grafikler dahil edilmez.

CSV dışa aktarımları ile ilgili daha fazla bilgi »

Yanıt Verileri

Yanıt Verileri dışa aktarımları, her yanıtlayanın anketi nasıl cevapladığını görmenize olanak sağlar. Bu dışa aktarım türü, kendiniz grafik oluşturmak veya analiz yapmak üzere işlenmemiş veriler almak istiyorsanız da uygundur. Kullanılabilecek birkaç biçim vardır:

XLS, XLS+

Yanıt Verileri XLS dışa aktarım dosyaları Excel için biçimlendirilmiştir. Elektronik tabloda, bireysel yanıtlar ayrı satırlarda düzenlenir. Sorular, kendi analizinizi yapmanız kolaylaştırmak için sütunlarda gruplanır.

XLS+ biçimi, dosyayı aşka bir gelişmiş analiz yazılımında açmak isteyen, gelişmiş Excel kullanıcıları için idealdir.

XLS dışa aktarımları ile ilgili daha fazla bilgi »

PDF

Yanıt Verileri PDF dışa aktarımlarında, Bireysel Yanıtlar sekmesinde gördüğünüz bilgiler ve görüntüler indirilir. Bu biçim, belirli yanıtlayanların bireysel yanıtlarını görüntülemek için en iyi yoldur.

PDF dışa aktarımları ile ilgili daha fazla bilgi »

SPSS

Yanıt Verileri SPSS dışa aktarımları; pazar araştırması, sağlık araştırması, siyaset ve eğitim araştırması gibi alanlarda yaygın şekilde kullanılmaktadır. Bu dışa aktarımda, açılması için özel bir yazılım gerektiren bir .SAV dosyası bulunur.

SPSS dışa aktarımları ile ilgili daha fazla bilgi »

Bireysel Yanıtlar

Tüm bireysel yanıtlar için aynı dışa aktarım biçimleri mevcuttur. Ayrıca Bireysel Yanıtlar sekmesindeki yanıtın yanındaki Dışa Aktar öğesini tıklayarak tek bir Bireysel Yanıtı PDF olarak dışa aktarabilirsiniz.

Yüklenen Dosyalar

Anketinizde Dosya Yükleme sorusu varsa, dışa aktarımlarda dosya isimleri bulunacaktır. Ancak dosyaları Sonuçları Analiz Et bölümünden ayrı olarak indirmeniz gerekir. Bkz: Dosya Yükleme Sorusu

Anket sonuçlarınızın çevrimdışı bir kopyasını indirmek için anket verilerinizi dışa aktarın. Birkaç dışa aktarım biçimi mevcuttur: PDF, PPT, XLS, XLS+, CSV ve SPSS

Yanıt alın