m

Görüntü Seçmeli Soru

Görüntü Seçmeli soru türü, yanıtlayanların belirlenmiş bir seçenek listesinden bir veya birkaç yanıt seçmesine olanak sağlayan, basit ve kapalı uçlu bir soru türüdür. Masaüstü ve mobil ortamda harika görünmeleri için görüntüler otomatik olarak biçimlendirilir.

Görüntü Seçmeli Soru Oluşturma

Bu soru türünü eklemek için:

  1. OLUŞTURUCU bölümünden Görüntü Seçmeli seçeneğini anketinize sürükleyip bırakın.
  2. Soru metnini girin.
  3. Yanıt alanlarına görüntüleri yükleyin veya internetten görüntülerin URL’lerini girin.
  4. Diğer seçenekleri yapılandırın.
  5. Kaydet düğmesini tıklayın.

Seçenekler ve Ayarlar

Düzenle, Seçenekler ve Mantık sekmelerinde, soruyu şu yöntemlerle daha da özelleştirebilirsiniz:

Daha fazla bilgi: Soruları Düzenleme

Anket Davranışı

Anketinizi göndermeden önce, anketinizin yanıtlayanlara nasıl görüneceğini görmek için anket tasarımınızı önizleyin ve test edin.

Yanıtlayanların belirli bir yanıt seçeneği sayısı veya aralığında cevap vermesini zorunlu hale getirdiğinizde, hata mesajını şartı yansıtacak şekilde özelleştirin. Böylece yanıtlayanlar soruya nasıl doğru şekilde cevap vereceklerini bilirler.

Sonuçları Analiz Etme

Kapalı uçlu oldukları için Görüntü Seçmeli soruları analiz etmesi kolaydır. Anket sonuçlarınızı ayrıştırmak için Filtreleme ve Karşılaştırma kuralları oluşturabilirsiniz. Bu soru türünde tüm grafik türleri kullanılabilir.

Görüntü Seçmeli soru türü, yanıtlayanların belirlenmiş bir görüntü seçeneği listesinden bir veya birkaç görüntü yanıtı seçmesine olanak sağlayan, basit ve kapalı uçlu bir soru türüdür. Masaüstü ve mobil ortamda harika görünmeleri için görüntüler otomatik olarak biçimlendirilir.

Yanıt alın