m

Neden benden tekrar ücret alındı?

Otomatik Yenileme

Profesyonel abonelik paketleri varsayılan olarak otomatik yenilenir, böylelikle bir sonraki fatura tarihinizde profesyonel özelliklere olan erişiminizi kaybetmemiş olursunuz.

Yükseltme yaptığınızda ödeme sayfasında açıklandığı üzere, aboneliğiniz otomatik olarak yenilenir ve otomatik yenilemeyi iptal edene kadar bir sonraki fatura tarihinizde faturalandırılırsınız.

Ödeme yönteminize bağlı olarak, yenileme tarihinizde ödeme yönteminizden otomatik olarak ücret alınır.

Daha fazla bilgi: Otomatik Yenileme

Süresi Dolan veya Güncel Olmayan Kartlara Yansıtılan Ücretler Kartınız güncellendiyse ancak SurveyMonkey hesabındaki kart bilgileri güncel değilse, ücretin yeni kartınıza yansıtıldığını görebilirsiniz. Daha fazla bilgi »

Faturalanan Yanıtlar

SELECT Aylık abonelik paketi, her aylık fatura döneminde tüm anketlerde 1000 yanıt içerir. Belirli bir aylık fatura döneminde 1000 anket yanıtını aşarsanız her yanıt için ek bir ücret alınır.

Daha fazla bilgi: Faturalanan Yanıtlar

Ekip Kota Aşımları

Birincil Yöneticiler, ekibin kullanabileceği lisansların sayısını geçen her bir davet için ekip kota aşımıyla ücretlendirilirler.

Daha fazla bilgi: Ekip Faturaları

Abonelik paketiniz otomatik yenilenmiş, aylık 1000 yanıt sınırınız aşılmış veya ekibinize yeni kullanıcılar katılmış olabilir.

Yanıt alın