m

Anket bağlantısı neden çalışmıyor?

Bağlantı Doğrudan Teşekkür Sayfasına veya Anketin Sonuna Gidiyor

Bağlantı doğrudan teşekkür sayfasına ya da anketin sonuna gidiyorsa anket bilgisayar başına tek bir yanıta izin verecek şekilde ayarlanmıştır. Lütfen anket ayarlarını bilgisayar başına birden çok yanıta izin verecek şekilde değiştirmesi için anketi oluşturan kişiye başvurun.

Bir anketi açtığınızda yanıtların daha önce girildiğini görürseniz bunun nedeni anketin yanıtların düzenlemesine izin vermesi VE bilgisayar başına tek bir yanıta izin vermesidir. Lütfen düzenlemeyi devre dışı bırakması için anketi oluşturan kişiye başvurun.

Bağlantı Bozuk veya SurveyMonkey Ana Sayfasına Açılıyor

Bir ankete erişmeye çalışıyor ve bunun yerine SurveyMonkey ana sayfasına yönlendiriliyorsanız kullandığınız bağlantı yanlıştır. Bağlantılar karakterlere ve büyük/küçük harfe duyarlıdır, bu yüzden fazladan boşluk veya büyük harf yerine yazılan küçük harf bağlantıyı bozabilir.

Ankete erişmek için köprüyü tıklatmak yerine, URL'yi kopyalayıp tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırmayı deneyin. Bu işe yaramazsa lütfen size doğru bağlantıyı vermesi için anketi oluşturan kişiye başvurun.

Kapalı Anket

Anket kapalıysa anketi yeniden açması için anketi oluşturan kişiye başvurmanız gerekir.

Anketi siz mi oluşturdunuz? Lütfen yanıtlayanlar anketinizi tamamlayamadığında yapmanız gerekenler konusunda ipuçları almak için şu sorun çözme makalesini okuyun.
Bir anketi yanıtlamaya çalışıyorsanız ve bağlantı çalışmıyorsa bu sorun çözme ipuçlarını okuyun.

Yanıt alın