m

Askıya Alınmış Postalama Ayrıcalıkları

Geri dönme oranları ve kötüye kullanım veya istenmeyen posta oranları bakımından sektör standartlarına uyduğumuzdan emin olmak için E-posta Daveti Toplayıcıları ile gönderilen mesajları izleriz. Geri dönme ve kötüye kullanım oranlarınızı düşük tutmak için İstenmeyen Posta Karşıtı politikamızı okuyun, böylece nelere izin verilip nelere izin verilmediğini öğrenebilirsiniz.

Zaman zaman göndermeye çalıştığınız bir mesaj incelenmek üzere işaretlenir ve Onay Bekliyor olarak gösterilir. İncelemeden sonra, İstenmeyen Posta Karşıtı Politikamıza uyan mesajları serbest bırakırız veya herhangi bir sorun olursa size ulaşıp bildiririz.

Mesajlar birkaç nedenle incelenmek üzere işaretlenebilir:

Geri dönme veya kötüye kullanım oranlarını aşarsanız SurveyMonkey dahilindeki postalama ayrıcalıklarınızı askıya alabiliriz. Sitede kullanmadan önce SurveyMonkey dışındaki e-posta listelerini temizlemek sizin sorumluluğunuzdur. SurveyMonkey'i e-posta listelerini temizleme yöntemi olarak kullanmanıza izin verilmez.

  • Geri Dönen E-postalar: Kalıcı olarak geri dönen postaları izleriz. Kalıcı olarak geri dönen posta, gönderene geri döndürülen ve kalıcı olarak teslim edilemeyecek bir e-posta mesajıdır. Bunun nedeni geçersiz bir e-posta adresi veya SurveyMonkey etki alanını engelleyen bir posta sunucusu olabilir. E-posta Daveti Toplayıcısı içinde istediğiniz zaman Geri Döndüren alıcıları görebilirsiniz.
  • Kötüye Kullanım Şikayetleri: E-posta sağlayıcıları, SurveyMonkey üzerinden gönderdiğiniz e-posta davetlerinizi elle istenmeyen posta olarak işaretleyen alıcıların sayısını gönderir. İstenmeyen posta olarak işaretlenen mesajların yüzdesi kötüye kullanım oranınıza eklenir. Bu yüzde, geri dönen postaları veya mesajdaki kaldırma bağlantısı ile e-postaları geri çeviren kişileri içermez. SurveyMonkey'de kötüye kullanım oranlarını izleyemezsiniz.

Postalama ayrıcalıklarınızı yeniden etkinleştirmek için e-posta listelerinizi temizlemeniz gerekir.

İPUCU! Bir anketi hemen göndermeniz gerekiyorsa bir Web Bağlantısı Toplayıcısı oluşturun ve bağlantıyı kendi e-posta istemcinizden dağıtın.

Yanıt alın