m

Dışa Aktarım Dosyaları İndirilmiyor veya Açılmıyor

Açılır Pencerelere İzin Verin

Açılır pencere engelleyicileriniz etkinse tarayıcınızda açılır pencereye izin vermek isteyip istemediğinizi soran bir uyarı görebilirsiniz. Dışa aktarımı indirmek için açılır pencereye izin vermeniz gerekir.

Dosyanın Sıkıştırmasını Açın

İndirdiğiniz dosya, genellikle ZIP olarak bilinen sıkıştırılmış bir dosya olabilir. Dosyayı açtıktan sonra, anket sonuçlarınızı içeren dosyaları açabilirsiniz. Windows bilgisayar kullanıyorsanız WinZip programını kullanmayı deneyin. Mac kullanıyorsanız StuffIt Expander programını kullanmayı deneyin.

Anti-Virüs Yazılımını Devre Dışı Bırakın

Etkin bir anti-virüs yazılımınız varsa indirme işleminizi yarıda kesebilir ve "dosya bozuk" şeklinde bir mesaja neden olabilir. Dışa aktarımı indirmek için yazılımı devre dışı bırakmanız gerekebilir.

SurveyMonkey Alt Etki Alanlarına Erişim İzni Verin

Bazı etki alanları hariç tüm trafiğin erişimini engelleyen bir güvenlik duvarı kullanıyorsanız dışa aktarım dosyasını indirmek için SurveyMonkey'in alt etki alanlarını eklemeniz gerekebilir.

Dışa aktarım dosyanızı indirmekte veya açmakta sorun yaşıyorsanız bu makaleyi okuyun. Açılır pencereleri etkinleştirmeniz, anti-virüs yazılımını devre dışı bırakmanız veya güvenlik duvarınızın engellememesi için SurveyMonkey etki alanlarını güven listenize eklemeniz gerekebilir.

Yanıt alın