m

Oturum Açma Sorunları

Kullanıcı Adımı Parolamı Unuttum

Kullanıcı adınızı ve parolanızı hatırlamıyorsanız veya parolanızı sıfırlamakta sorun yaşıyorsanız, sorun giderme adımları için Parolanızı Sıfırlama bölümünü inceleyin.

Beni Hatırla

SurveyMonkey'ye giriş yaparken Beni Hatırla seçeneğini işaretlerseniz, çıkış yapmadığınız veya çerezlerinizi silmediğiniz sürece 2 hafta boyunca kullandığınız tarayıcıda oturumunuz açık kalır.

Tarayıcınız yalnızca oturum çerezlerine izin veriyorsa, "Beni Hatırla" seçeneği işe yaramaz. Bu ayarı tarayıcı ayalarında değiştirebilirsiniz.

Tek Oturum Açma Özelliği Etkin Değil

Tek Oturum Açma, bazı ekipler için etkinleştirilen ve kurumsal oturum açma kimlik bilgilerinizle SurveyMonkey'ye giriş yapmanızı sağlayan bir eklenti özelliğidir.

E-posta adresinizin tek oturum açma özelliği için etkin olmadığını gösteren bir hata almanız durumunda şunlar söz konusu olabilir:

  • Kurumunuz Tek Oturum Açma özelliğine sahip olmayabilir. "Giriş Sorunu" uyarısını gördüğünüzde, Kullanıcı Adımı veya Parolamı Unuttum seçeneğini işaretleyin ve parolanızı sıfırlama veya kullanıcı adınızı geri getirme adımlarını takip edin.
  • Kurumunuz tek oturum açma özelliğine sahip olduğu halde ekibe henüz katılmamış olabilirsiniz. Şirketinizin ekibine nasıl katılacağınıza ilişkin daha fazla bilgi için BT departmanınıza ulaşın.
  • Kurumunuz tek oturum açma özelliğine sahip olduğu halde yanlış e-posta adresini girmiş olabilirsiniz. Şirketinizde tek oturum açmak için kullandığınız e-posta adresini girdiğinizden emin olun. Kullanıcı adınızı veya parolanızı hatırlamıyorsanız, yardım için BT departmanına ulaşın.
Hesabınızda oturum açma sorunları yaşıyorsanız bu olasılıkları inceleyin.

Yanıt alın