m

Anket Yanıtı Durumları

Anketinizin toplam yanıt sayısını, anketinizin Özet sekmesinde bulabilirsiniz. Anket yanıtı, bir yanıtlayanın anket gönderimidir; yanıtlayan, anketi tamamlamış veya kısmen yanıtlamış olabilir.

Yanıtlayanlar anketteki gezinme düğmelerini tıklattığında, yanıtlar anketinizin Sonuçları Analiz Et bölümüne kaydedilir.

  • Bir yanıtlayan anketin bir sayfasını tamamlayıp sonraki sayfaya geçmek için Sonraki düğmesini tıklattığında yanıtlar kaydedilir.
  • Bir yanıtlayan anketi bitirip Bitti düğmesini tıklattığında yanıtlar kaydedilir.

Yanıtlayan Sonraki veya Bitti düğmesini tıklattığında, zorunlu bir soruya cevap vermemişse veya doğrulaması bulunan bir soruyu düzgün şekilde yanıtlamamışsa bir hata mesajı görür; soruyu yanıtlayıp Sonraki veya Bitti düğmesini tıklatarak sayfayı başarıyla gönderene kadar yanıtı kaydedilmez.

Bireysel Yanıt Durumları

Anket sonuçlarınızın Bireysel Yanıtlar sekmesinde, her yanıt aşağıdaki durumlardan biriyle işaretlenir:

Durumlar
Açıklama
TamYanıtlayan, gördüğü tüm zorunlu sorulara cevap vermiş ve anketin son sayfasındaki Bitti düğmesini tıklatmıştır.
Eksik veya KısmiYanıtlayan, en az bir cevap vermiş ve en az bir anket sayfasında Sonraki düğmesini tıklatmış, ama anketin son sayfasındaki Bitti düğmesini tıklatmamıştır.
EngellenmişYanıtlayan, anketteki Atlama Mantığı nedeniyle kendisini engelleyen bir yanıt seçeneğini işaretlemiştir.
Kotayı AşanYanıtlayanın seçtiği yanıt seçeneklerinden en az biri seçilen kotayı aşmıştır.

Tam yanıtı olan yanıtlayanlar, anket tasarımınızdaki mantık nedeniyle anketteki zorunlu soruları atlamış olabilirler. Ayrıca tam yanıtlar, zorunlu olmayan soruları atlayan yanıtlayanları da içerir.

İPUCU! Yanıt durumları dışa aktarımlara eklenmese de sonuçları yanıt durumuna göre dışa aktarmak için yanıt durumuna veya tamamlanmaya göre anket sonuçlarınızı filtreleyebilirsiniz.

Yanıt Sınırları

BASIC planla, sınırsız sayıda yanıt toplayabilirsiniz; ancak her anketinizde yalnızca ilk 100 yanıtı görebilirsiniz.

SELECT Aylık planı, her aylık fatura döneminde tüm anketlerde 1000 anket yanıtı içerir. 1000'i aşan her yanıt için ek ücret alınır.

Daha fazla bilgi almak için: Yanıt Sınırları ve Kota Aşımı Ücretleri

Anket yanıtı, bir yanıtlayanın anket gönderimidir; yanıtlayan, anketi tamamlamış veya kısmen yanıtlamış olabilir. Anket sonuçlarınızın Bireysel Yanıtlar sekmesinde, her yanıt aşağıdaki durumlardan biriyle işaretlenir: Tam, Kısmi, Engellenmiş veya Kotayı Aşan.

Yanıt alın