m

Anket Bitiş Sayfası

ÜCRETLİ ÖZELLİK: Anket Bitiş Sayfasını düzenleme özelliği yalnızca bazı ücretli abonelik paketlerinde mevcuttur. Kendi abonelik paketinizde olup olmadığına bakın.

Yanıtlayanların anketinizi tamamladıktan sonra göreceği sayfayı Anket Bitiş Sayfası (eskiden Anket Tamamlama seçeneği olarak biliniyordu) seçerek özelleştirebilirsiniz.

Anket Bitiş Sayfasını düzenlemek için:

  1. Anketinizin Yanıtları Topla bölümüne gidin.
  2. Toplayıcının adını tıklayın ve toplayıcı seçeneklerine erişin. Gelişmiş seçenekleri göster seçeneğini tıklamanız gerekebilir.
  3. Mevcut seçeneklerden birini seçin.
İPUCU! Seçtiğiniz Anket Bitiş Sayfası o toplayıcıya kaydedilir. Anketin toplayıcılarının her biri için ayrı ayrı Anket Bitiş Sayfası seçmeniz gerekir.

Anket Bitiş Sayfası Seçenekleri

Bazı profesyonel abonelik paketlerinde Anket Bitiş Sayfasını düzenleyebilirsiniz. Bu özellik abonelik paketinizde mevcut değilse, hesabınızda bu özelliği kullanmaya çalıştığınızda yükseltme seçeneği görünecektir.

Kullandığınız toplayıcı türüne bağlı olarak şu seçeneklerden birini işaretleyebilirsiniz:

SeçenekAçıklama
Açık, standart bitiş sayfasını gösterYanıtlayanlar, anketinizi tamamladıktan sonra varsayılan olarak bir SurveyMonkey web sayfasına gider. Bu sayfada anketi yanıtladıkları için teşekkür edilir ve site hakkında bilgi verilir.
Açık, özel bitiş sayfasını gösterAnket tamamlandıktan sonra yanıtlayanları kendi web sitenize yönlendirin. İstediğiniz bir web sitesinin URL adresini girin.
Kapalı, anketin başına dön ve başka bir yanıta izin verYeni bir yanıt kaydetmek üzere anketinizin ilk sayfası açılır. Bu seçeneği kullanmak için Web Bağlantısı Toplayıcısını kullanmanız ve Birden Fazla Yanıt özelliğini etkileştirmeniz gerekir.
Kapalı, anket penceresini veya sekmesini kapatTamamlandıktan sonra anket sekmesini veya penceresini otomatik olarak kapatın. Yanıtlayanın tarayıcı ayarlarına bağlı olarak, yanıtlayanlar boş bir sayfa görebilir veya pencereyi kapatmak isteyip istemedikleri sorulabilir.

İç içe geçen sayfalardan ve başka hatalardan kaçınmak için, anketinizi Web Sitesi Toplayıcısı kullanarak bir web sayfasına yerleştiriyorsanız Anket Bitiş Sayfasını düzenleyemezsiniz.

Gizlilik veya Güvenlik Sertifikası Hatası

Özel bir sayfayı göstermeyi tercih ettiğinizde yanıtlayanlara gönderdiğiniz web sitesi SSL şifreli *değilse*, URL'nizde https kullanmanız durumunda yanıtlayanlarınız gizlilik veya güvenlik sertifikası uyarısı görebilir. Bunu engellemek için "s" harfini kaldırın ve URL'de http kullanın.

SurveyMonkey Markası

Toplayıcınızda Beyaz Etiketli URL kullanıyorsanız Anket Bitiş Sayfasının bir parçası olarak görünebilecek SurveyMonkey markasını kaldırabilirsiniz.

Anket Bitiş Sayfası seçerek, yanıtlayanların anketinizi tamamladıktan sonra görecekleri sayfayı özelleştirebilirsiniz. Yanıtlayanları kendi web sitenize yönlendirin, pencereyi kapatın veya anketi başa döndürün.

Yanıt alın