m

Ekipler

Kurumunuz için birden fazla SurveyMonkey hesabına ihtiyacınız varsa ekip oluşturun. Ekip abonelik paketleri; konsolide faturalama, kullanıcı yönetimi, paylaşılan görüntüler ve şablonların yanı sıra anket oluşturmak, göndermek ve analiz etmek için sizin ve ekibinizin birlikte çalışmasına yardımcı olacak işbirliği özellikleri sunar.

Atla...

 

Video Özeti

 

Ekipler Nasıl Çalışır?

Ekip, birden fazla SurveyMonkey hesabından oluşur. Ekipteki her hesap kendi kullanıcı adına ve anketlerine sahiptir. Ancak ekipteki tüm hesapların yönetimi de ödemesi Birincil Yönetici tarafından yapılır.

Bir ekibin parçası olduğunuzda, anket projelerindeki diğer ekip üyeleri ile çalışmanızı kolaylaştıran işbirliği özelliklerini elde edersiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ekipteki herkes birbirinin anketlerini görebilir mi?

Hayır, bu özellik varsayılan olarak bulunmaz. Birincil Yönetici de dahil olmak üzere ekipteki herkes ayrı bir SurveyMonkey hesabına sahiptir. Bu kişiler, ekipteki biri kendileriyle anket paylaşmadığı sürece yalnızca kendi anketlerini görür. Biriyle anket paylaştığınızda, anketin her bölümüne hangi seviyede erişebileceklerini seçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi: Anketleri Ortak Çalışanlarla Paylaşma

Ekibime bir kişi daha eklemenin ücreti nedir?

Ekip oluşturduğunuz zaman, ödeme sırasında birden fazla lisans için ön öneme yapabilir, ardından başkalarını ekibinize katılmaya ve bu lisansları kullanmaya çağırabilirsiniz.

Ekibinizi oluşturduktan sonra, ekibin kullanılabilir lisans sayısını aşan her bir gönderilmiş davet için ekip kota aşımıyla ücretlendirilirsiniz. Daha fazla bilgi: Daha Fazla Kişi Ekleme Ücretleri (Ekip Kota Aşımları)

Hesabım birden fazla ekibe ait olabilir mi?

Hayır. Her hesap yalnızca bir ekibe ait olabilir.

 

Ekip Oluşturma

İlk olarak, Hesabım bölümünden halihazırda bir ekibiniz olup olmadığını kontrol edin.

Eğer abonelik paketinizin yanında "ekip" yazmıyorsa, mevcut yıllık abonelik paketlerinizden herhangi birinde bir ekip oluşturun.

Ekip oluşturduğunuzda Birincil yönetici olursunuz. Yani, ekip faturalarının ve kullanıcı yönetiminin sorumluluğu size ait olur. Daha fazla bilgi: Ekip Görevleri ve İzinler

Ekip oluşturma talimatlarını görmek için aşağıdan mevcut abonelik paketinizi seçin.

Yeni Müşteriler ve Ücretsiz Abonelik Paketleri

Ekip oluşturmak için:

 1. Hesabınız varsa oturum açın. Hesabınız yoksa bir sonraki adıma geçin.
 2. Abonelik Paketleri ve Fiyatlandırma sayfasına gidin ve herhangi bir yıllık abonelik paketi seçin.
 3. Ödeme sayfasındaki Ek Kullanıcılar alanından, kendi hesabınızın yanı sıra ekibinizde görmek istediğiniz kullanıcı sayısını seçin.
 4. Kredi kartı ile ödeme yapıyorsanız, ödemenizi onaylar onaylamaz ekibinizi kurabilir ve katılmaları için kullanıcıları davet edebilirsiniz. Fatura ile ödeme yapıyorsanız, ödemeniz işleme alındığında kullanıcı davet etmeye başlayabilirsiniz.
Yıllık Ücretli Abonelik Paketleri

Ekip oluşturmak için:

 1. SurveyMonkey hesabınızda oturum açın.
 2. Abonelik Paketleri ve Fiyatlandırma sayfasına gidin.
 3. Mevcut abonelik paketinizdeki Ekip Oluştur düğmesini tıklayın ve adımları takip edin.
 4. Ekip Fiyatlandırma sayfasında, kullanıcı başına düşen maliyeti inceleyin. (Bu sayfayı, yalnızca mevcut yıllık abonelik paketinde oturum açtığınızda ve henüz ekibiniz olmadığında görebilirsiniz.)
 5. Ekibinizin adını ve ekibinize davet edeceğiniz en az bir e-posta adresini girin.
 6. Ekip Oluştur seçeneğini tıklayın. Davet ettiğiniz her kişi için ücretlendirileceksiniz.
Aylık veya Eskiden Kalma Abonelik Paketleri

Aylık abonelik paketine veya eskiden kalma bir abonelik paketine sahipseniz, ekip oluşturmak için paketinizi mevcut yıllık abonelik paketlerimizden birine yükseltmeniz gerekir.

 

Ekibe Katılma

Davet Edilme

Birinin ekibine katılmak için, ekibin Yöneticisinin veya Birincil Yöneticisinin sizi davet etmesi gerekir. Yeni kullanıcıları davet etme talimatlarını burada bulabilirsiniz: Kullanıcı Davet Etme ve Yönetme

Davetinizi Kabul Etme

Biri sizi ekibine katılmaya davet ettiğinde e-postanıza bir davet gelir. Ekibe katılmak için davetinizi kabul ettiğinizde, ekibin bir parçası olarak yeni bir hesap oluşturmayı seçebilir veya mevcut SurveyMonkey hesabınızı ekip hesabına dönüştürebilirsiniz.

Yeni Hesap Oluşturma

Ekibin bir parçası olarak yeni bir hesap oluşturmak için:

 1. E-postanıza gidin ve aldığınız daveti açın. Davet almadıysanız, Birincil Yönetici size yeniden e-posta gönderebilir.
 2. Yeni hesap oluştur öğesini tıklayın.
 3. Kullanıcı adı, parola ve e-posta adresi girin.
 4. Hesap Oluştur öğesini tıklayın.
Mevcut bir Hesabı Dönüştürme
Mevcut bir hesabı ekibe dönüştürdüğünüzde şu adımlar gerçekleşir:
 
 • Katıldığınız ekibin abonelik paketi seviyesi mevcut hesabınızdan farklıysa, hesabınız yeni abonelik paketi türüne (ve bu abonelik paketinde mevcut olan özelliklere) dönüştürülür.
 • Tüm anketleriniz hesapta kalır.
 • Ekibinizin Birincil Yöneticisi sonraki faturalarla ilgilenir, ancak mevcut ücretli abonelik paketinizde kalan süre için bir iade almazsınız.
 • Hesabın sahibi olarak değerlendirilen kişi değişir. Bkz: SurveyMonkey Verileriniz

Mevcut SurveyMonkey hesabınızı (anketleriniz ve verileriniz de dahil olmak üzere) ekip hesabına dönüştürmek için:

 1. E-postanıza gidin ve aldığınız daveti açın. Davet almadıysanız, Birincil Yönetici size yeniden e-posta gönderebilir.
 2. Mevcut hesabı dönüştür sekmesinin altına adınızı ve soyadınızı girdikten sonra mevcut kullanıcı adınız ve parolanızla oturum açın.
 3. Hesabımı Dönüştür öğesini tıklayın.
HIPAA Etkin bir Ekibe Katılma

HIPAA etkin ekip, HIPAA uyumlu özelliklerle etkinleştirilmiş ekiptir.

Enterprise HIPAA Ekibine katılmak üzere davet edildiğinizde ve mevcut SurveyMonkey hesabınızı dönüştürerek katıldığınızda, hesabınız HIPAA etkin hale getirilir ve ekibi kapsayan BAA şartlarına tabi olur. Bu da hesabınızın kontrolünün kurumunuza bağlı olduğu ve HIPAA etkin hesabınızı yeniden normal bir hesaba dönüştüremeyeceğiniz anlamına gelir. Hesabınız HIPAA Ekibine katıldıktan sonra, bu ekipten ayrılamaz. Bunu istemiyorsanız, yeni bir SurveyMonkey hesabı oluşturarak HIPAA Ekibine katılabilirsiniz.

Daha fazla bilgi: HIPAA Uyumluluğu ve SurveyMonkey

 

Ekip Yönetme

Yönetici veya Birincil Yönetici iseniz, aşağıdaki makalelerden ekibinizi yönetmeye ilişkin daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Makale
Açıklama
Ekipteki Kullanıcıları YönetmeEkibinize katılmaları için daha fazla kişiyi davet edebildiğiniz ve ekibinizdeki mevcut hesapları yönetebildiğiniz Ekibim sayfası hakkında bilgi alın.
Ekip Görevleri ve İzinlerBirinin ekipteki rolü (Birincil Yönetici, Yönetici veya Kullanıcı), bu kişinin ekip yönetimi açısından neler yapabildiğini (ekip faturalarını yönetmek veya ekibe daha fazla kişiyi davet etmek gibi) belirler.
Ekip FaturalarıEkip abonelik paketlerinde faturalandırma işleminin nasıl yapıldığı hakkında bilgi alın.

 

 

Paylaşma ve İşbirliği

Bir ekibin parçası olduğunuzda, birlikte daha iyi çalışmanıza yardımcı olan bu işbirliği özelliklerine erişebilirsiniz.

Özellik
Açıklama
Anketleri Ortak Çalışanlarla PaylaşmaAnketi oluşturmak, yanıtları toplamak ve sonuçları analiz etmek için birlikte çalışmak üzere anketi başkalarıyla paylaşın. Ayrıca her ortak çalışan için farklı izinler belirleyerek anketle neler yapabileceklerini de seçebilirsiniz.
KütüphaneEkibinizin kütüphanesi, ekibin Yöneticisi veya Birincil Yöneticisi tarafından yüklenen paylaşılan görüntülerden, belgelerden, temalardan ve şablonlardan oluşur. Ekibin tüm üyeleri, yeni anket oluştururken Kütüphanedeki öğeleri kullanabilir.

 
Kurumunuz için birden fazla SurveyMonkey hesabına ihtiyacınız varsa ekip oluşturun. Ekip abonelik paketleri; konsolide faturalama, kullanıcı yönetimi, paylaşılan görüntüler ve şablonların yanı sıra anket oluşturmak, göndermek ve analiz etmek için sizin ve ekibinizin birlikte çalışmasına yardımcı olacak işbirliği özellikleri sunar.

Yanıt alın