m

SurveyMonkey Abonelik Paketleri

Hangi abonelik paketine sahibim?

Sahip olduğunuz abonelik paketi türü, hesabınızda mevcut olan özellikleri belirler. Sınırlı özelliklere sahip ücretsiz bir abonelik paketi ve gelişmiş özelliklere sahip ücretli abonelik paketleri sunuyoruz. Halihazırda bir SurveyMonkey hesabına sahipseniz, hangi abonelik paketine sahip olduğunuzu Hesap Özetinizde görebilirsiniz. Henüz hesabınız yoksa Abonelik Paketleri ve Fiyatlandırma sayfasına göz atın.

Hangi özelliklere sahibim?

Abonelik paketinizdeki özellikleri ve belirli bir özelliği kullanmak üzere hangi abonelik paketine sahip olmanız gerektiğini öğrenmek için, Abonelik Paketleri ve Fiyatlandırma bilgilerimize bakın. Bu sayfada her abonelik paketi türünde olan özellikler belirtilir. Halihazırda bir SurveyMonkey hesabına sahipseniz, sayfayı görüntülemeden önce giriş yapmanız gerekir. Böylelikle sayfa size özel hale gelir.

Hangi özelliklere sahip olduğunuzu ve hangilerine sahip olmadığınızı görmenin en iyi yolu, hesabınıza giriş yapmak ve siteyi kullanmaktır. SurveyMonkey'i kullanırken ücretli bir özelliği kullanmak adına hesabınızı belirli bir abonelik paketine yükseltmeniz gerektiğinde, hesabınızda bildirimler görürsünüz.

Ücretsiz Abonelik Paketi

Ücretsiz Basic abonelik paketimizle maksimum 10 soru veya öğe (soru türleri, açıklayıcı metin veya görüntüler dahil) içeren anketleri birkaç dakika içinde, anket başına 100 yanıt alacak şekilde oluşturabilir ve gönderebilirsiniz. Ücretsiz abonelik paketinde sınırlı sayıda özellik bulunur. Bu nedenle belirli bir özelliği kullanmak için hesabınızı yükseltmeniz gerektiğinde hesabınızda bildirimler görebilirsiniz.

Ücretli Abonelik Paketleri

Ücretli abonelik paketleri (veya profesyonel abonelik paketleri), tasarımınızda anket mantığı kullanmak, sonuçlarınızı dışa aktarmak veya özel raporlar oluşturmak gibi daha güçlü özelliklere erişmenizi sağlar. Mevcut abonelik paketlerimiz Select, Gold ve Platinum'dur (veya bu paket adlarını Standart, Avantajlı ve Premier olarak görebilirsiniz). Tüm ücretli abonelik paketleri, yıllık faturalandırma düzeni (12 ayda bir) ile bir yıllık abonelikler sunar. Sadece Select abonelik paketi aylık seçenek sunar.

Ücretli abonelik paketleri farklı kademelere ayrılmıştır. Yüksek kademeler, altlarında bulunan abonelik paketlerinin tüm özelliklerinin yanı sıra daha gelişmiş özellikleri de içerir. Örneğin, Gold abonelik paketi Select abonelik paketlerinin tüm özelliklerini içermekle birlikte, sadece Gold ve üzeri abonelik paketlerinde bulunan özellikleri de kapsar. Platinum abonelik paketi Select ve Gold abonelik paketlerinin tüm özelliklerini içermekle birlikte, sadece Platinum ve üzeri abonelik paketlerinde bulunan özellikleri de kapsar.

Ücretli abonelik paketlerimiz arasındaki başlıca farklar şöyledir. Belirli bir özelliğe ilişkin tüm ayrıntıları öğrenmek için yardım merkezimizde arama yapın.

Select/Standart

Ücretsiz bir abonelik paketinde karşılaştığınız sınırlamaların büyük bir kısmını ortadan kaldırabilir, en önemlisi de anket sonuçlarınızı dışa aktarabilirsiniz. Ayrıca anketinize sınırsız sayıda soru ekleyebilir, anketinizi yanıtlayanlara daha fazla kanaldan göndermek için sınırsız sayıda toplayıcı oluşturabilir, analizinizi daha odaklı hale getirmek üzere sınırsız sayıda kural ve filtre oluşturabilirsiniz.

Ödeme yapıp aylık olarak yenileme yapmayı tercih ederseniz aylık bir paket sizin için harika bir seçenektir. Ayda 1000 yanıtı içerir. Yani belirli bir aylık fatura dönemi içerisinde 1000 anket yanıtını aşarsanız, her yanıt için ek bir ücret söz konusu olur. Ayda 1000'den fazla yanıt toplayacaksanız yıllık bir abonelik paketini seçmenizi öneririz. Böylelikle yıllık abonelik paketinizin üzerine hiçbir ekstra ücret eklemeden sınırsız yanıt toplayabilirsiniz.

Gold/Avantajlı

Select/Standart paketinde bulunan tüm özelliklerin yanı sıra anketinizin davranışını gerçek anlamda özelleştirmenizi sağlayan daha gelişmiş mantık özelliklerine (yanıt kotaları, rastgele soru ve sayfa sıralama, A/B testleri vb.) sahip olun. Ayrıca en popüler abonelik paketimizdir!

Platinum/Premier

Tüm ücretsiz özelliklerimize erişin. SurveyMonkey markasını anketinizin altbilgisinden kaldırmanızı, anket URL'nizde surveymonkey.com uzantısı yerine research.net uzantısını kullanmanızı, gelişmiş bölümlere ayırma mantığı ve gelişmiş kanal oluşturma gibi özelliklere sahip olmanızı, böylelikle daha fazla marka kontrolü elde etmenizi sağlar. Bu abonelik paketi aynı zamanda bire bir telefon desteğine erişim sunar.

Ekip İşbirliği: İşyerindeki arkadaşlarınızla işbirliği yapmak için bir ekip oluşturun! Ekipteki herkes kendi hesabına sahiptir ancak tüm hesapların fatura işlemleri Birincil Yönetici tarafından yönetilir. Böylelikle hesap yönetimi çok kolay hale gelir. Anketleri paylaşarak anket tasarımına ve analizine ilişkin işbirliği yapın. Kütüphaneyi kullanarak şirket temalarını ve logolarını herkesin ulaşabileceği şekilde kaydedin.

Enterprise Abonelik Paketleri

Enterprise abonelik paketleri, Platinum paketi ile aynı temel özelliklere sahiptir. Ancak Enterprise abonelik paketinde satış ekibimizle çalışarak şirketinize özel eklenti özellikleri ve çözümlerini satın alabilir ve çok daha fazla özellik elde edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için Abonelik Paketleri ve Fiyatlandırma sayfamızdan Enterprise Çözümleri öğesini tıklayın.

Hesabınızı oluşturmak için satış ekibimizle birlikte çalıştıysanız, büyük olasılıkla Enterprise abonelik paketi sahibisinizdir. Ayrıca Ekim 2014 ve Mayıs 2016 tarihleri arasında abonelik paketinizi Platinum'a yükselttiyseniz, Enterprise abonelik paketine sahip olabilirsiniz. Abonelik paketinizi Hesap Özeti bölümünüzde görebilirsiniz.

Eskiden Kalma Abonelik Paketleri

Profesyonel Aylık, Unlimited veya Zoomerang gibi artık sunmadığımız eskiden kalma bir abonelik paketine sahip olabilirsiniz. Mevcut abonelik paketi türlerimiz için oluşturduğumuz yeni özellikler eski paketlerde bulunmayabilir. Bir ödemeyi atlarsanız veya eskiden kalma bir abonelik paketini iptal eder ve ileride hesabınızı yeniden etkinleştirmek isterseniz, mevcut Abonelik Paketleri ve Fiyatlandırma sayfamızdan paketinizi yükseltmeniz gerekir. Eskiden kalma bir abonelik paketini yeniden etkinleştiremezsiniz.

Sahip olduğunuz özellikler abonelik paketinize bağlıdır. Sınırlı özelliklere sahip ücretsiz bir abonelik paketi ve gelişmiş özelliklere sahip profesyonel abonelik paketleri sunuyoruz. Bu paketler arasındaki başlıca farkların bazıları şöyledir.

Yanıt alın