m

Satın Alma Emirleri

SurveyMonkey faturanıza bir satın alma emri numarası ekleyebilirsiniz. Ancak satın alma emirleri, geçerli ödeme formları olarak kabul edilmez. SurveyMonkey'e satın alma emrini eklemeniz yalnızca idari amaçlara hizmet eder. Satın alma emrinizin koşul ve şartlarını kabul ettiğimiz anlamına gelmemekle birlikte bu şartlar geçersizdir. Ödemenizi tamamlamak için, faturada belirtilen kabul edilen ödeme yöntemlerinden birini kullanarak ödeme yapmanız gerekir.

Ödeme Sırasında Satın Alma Emri Numarası Ekleme

Ödeme sırasında, Fatura Detayları bölümünün altından satın alma emri numarası ekleyebilirsiniz. Alanı görmek için İsteğe Bağlı İş Bilgileri öğesini tıklayın.

Faturaya Satın Alma Emri Numarası Ekleme

Fatura ile ödeme yapan mevcut bir müşteriyseniz, bir sonraki faturanıza sayın alma emri numarasını ekleyebilirsiniz. Bunun için Fatura Detaylarına gitmeniz ve sayfayı Ödeme Bilgileri bölümüne doğru kaydırmanız yeterlidir.

Satın alma emri numarasının bir sonraki faturanızda görünmesi için, lütfen bir sonraki faturanız düzenlenmeden önce bu numarayı Fatura Detaylarınıza ekleyin (yani yenileme tarihinizden 45 gün önce). Numarayı mevcut ödenmemiş bir faturaya eklemek için, satın alma emri numarası ve SurveyMonkey fatura numaranız ile birlikte lütfen bize ulaşın.

Ödenmiş olan bir faturaya satın alma emri numarası ekleyemeyeceğinizi unutmayın.

Ödeme sırasında SurveyMonkey faturanıza bir satın alma emri numarası ekleyebilirsiniz.

Yanıt alın