m

Ödeme Yöntemleri

Arasından seçim yapabileceğiniz ödeme yöntemleri, abonelik paketi türünüze, fatura ülkenize ve ne satın aldığınıza bağlıdır. Satın alma işlemi gerçekleştirirken SurveyMonkey ödeme sayfasından ülkenizi seçtikten sonra, kullanabileceğiniz ödeme yöntemlerinin bir listesini göreceksiniz.

Ödeme Yapma

Hangi ödeme yöntemlerini kullanabileceğinizi öğrenmenin en iyi yolu, ödeme sayfanızda fatura ülkenizi seçmek ve seçeneklerinizi incelemektir.

Fatura ile ödemeyi tercih ettiğinizde, hesabınızdaki ücretli özellikleri kullanmadan önce ödemeniz gereken bir fatura tarafınıza e-posta ile gönderilecektir. Kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri faturanın üzerinde belirtilir.

Ödeme Yöntemleri

Mevcut ödeme yöntemlerinin listesi şöyledir:

Ödeme yöntemi
Geçerli Olduğu Para Birimleri
Ödeme yöntemi
Kredi veya Banka Kartı

Tüm ülkeler: Tüm abonelik paketleri

Brezilya: Bazı istisnalar mevcuttur

Hemen Ödeme: Ödeme sayfasından Kredi veya Banka Kartı öğesini seçin. Kart türlerini inceleyin.

Faturayla Ödeme: Ödeme sayfasından Fatura öğesini seçin ve İşlem Geçmişinize giderek Faturayı Öde öğesini tıklayın.

Elektronik Havale veya Doğrudan Para Yatırma (ACH)Tüm ülkeler: Yıllık abonelik paketleri

Hemen Ödeme: Mevcut değil

Faturayla Ödeme: Ödeme sayfasından Fatura öğesini seçin ve İşlem Geçmişinize giderek Faturayı Öde öğesini tıklayın.

ÇekAmerika Birleşik Devletleri: Yıllık abonelik paketleri

Diğer ülkeler: Yalnızca bazı abonelik paketlerinde bulunur

Hemen Ödeme: Mevcut değil

Faturayla Ödeme: Ödeme sayfasından Fatura öğesini seçin ve İşlem Geçmişinize giderek Faturayı Öde öğesini tıklayın.

Yerel Banka HavalesiAmerika Birleşik Devletleri: Mevcut değil

Bazı ülkeler: Yıllık abonelik paketleri

Hemen Ödeme: Mevcut değil

Faturayla Ödeme: Ödeme sayfasından Yerel Banka Havalesi öğesini seçin ve İşlem Geçmişinize giderek Faturayı Öde öğesini tıklayın.

PayPal

Amerika Birleşik Devletleri: Mevcut değil

Diğer ülkeler: Yalnızca bazı ülkelerde ve pazı abonelik paketlerinde bulunur

Hemen Ödeme: Ödeme sayfasından PayPal öğesini seçin. Ödemenizi tamamlamak için PayPal'a yönlendirilirsiniz. PayPal bilgilerini inceleyin.

Faturayla Ödeme: Mevcut değil

SEPA Otomatik ÖdemeHollanda, Almanya, İspanya ve Avusturya: Tüm abonelik paketleri

Hemen Ödeme: Ödeme sayfasından SEPA Otomatik Ödeme öğesini seçin.

Faturayla Ödeme: Ödeme sayfasından Fatura öğesini seçin ve İşlem Geçmişinize giderek Faturayı Öde öğesini tıklayın.

Hemen Ödeyin

Hemen ödemenizi sağlayan ödeme yöntemlerini seçmeniz durumunda, ödeme sayfasına ödeme bilgilerinizi girerek ödemenizi gönderirsiniz. Ödemenizin başarılı olması durumunda, hesabınız anında yükseltilir ve ücretli özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Faturayla Ödeyin

Ödeme sayfasından fatura ile ödeme yöntemini seçmeniz durumunda, ödemenizi tamamlamanız için size bir fatura gönderilir. Faturayı açmak için e-postadaki Ödeme Yap öğesini tıklayın. Ödenecek faturalara aynı zamanda İşlem Geçmişi sekmesinden de erişebilirsiniz.

Fatura üzerinde listelenen herhangi bir ödeme yöntemi ile faturanızı ödeyebilirsiniz. Talimatlar faturanın üzerinde bulunur.

Ödemeniz alındığında ve işlendiğinde hesabınız yükseltilir. Bu da ücretli özelliklere birkaç gün içinde erişebileceğiniz anlamına gelebilir. Ücretli özelliklere hemen erişmeniz gerektiğinde, kredi veya banka kartı ile ödeme yapmak üzere faturanın üzerindeki Hemen Öde öğesini tıklayın.

Ödeme sayfasından yerel banka havalesi öğesini seçmeniz durumunda, yalnızca yerel banka havalesi ile ödeme yapabilir, faturayı kredi veya banka kartı ile ödeyemezsiniz.

İPUCU! Ödeme sırasında seçtiğiniz ödeme yöntemi, hesabınızın nasıl otomatik yenileneceğini belirler.

Desteklenen Para Birimleri

Ücretlendirildiğiniz para birimi, ödeme yönteminizin bulunduğu fatura ülkesine bağlıdır. Ödemeyi tamamlamadan önce, Onayla veya Öde düğmesinin hemen üstünde faturada kullanılacak para biriminin göründüğünden emin olun.

Satın Alma Emirleri

Faturanıza bir satın alma emri numarası ekleyebilirsiniz. Ancak satın alma emirleri, geçerli ödeme formları olarak kabul edilmez. Hesabınızı aktif hale getirmek için, faturada belirtilen kabul edilen ödeme yöntemlerinden birini kullanarak ödeme yapmanız gerekir.

SurveyMonkey Audience

SurveyMonkey Audience yanıtlarının ödemesini kredi veya banka kartı ile yapabilirsiniz. Veya Audience Kredilerini kullanabilir, faturayı önceden ödeyip bireysel projeleri kredi kullanarak ödeyebilirsiniz. Nasıl ödeneceğine, mevcut ödeme yöntemlerine ve ödemelerin nereye gönderileceğine ilişkin tüm bilgiler faturanın üzerindedir.

Ödeme Sorunları

Ödemenizin başarısız olması veya bankanız tarafından reddedilmesi durumunda, lütfen ödemeye izin vermek üzere bankanıza ulaşın ve ardından yeniden ödemeyi deneyin. Kredi kartı sorunları için Kredi Kartı Ödemeleri bölümünü inceleyin.

SurveyMonkey Fatura Bilgileri

Ödeme yöntemleri, talimatlar ve SurveyMonkey banka bilgileri faturanızın üzerindedir. Lütfen ödemenizi faturanızın üzerinde listelenen bilgiler doğrultusunda gönderin. Muhasebe amaçlı olarak daha fazla ticari bilgiye ihtiyacınız olması durumunda, Ödemeler için İletişim Bilgileri bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

Mevcut ödeme yöntemleri, abonelik paketi türünüze, fatura ülkenize ve ne satın aldığınıza bağlıdır. Satın alma işlemi gerçekleştirirken ödeme sayfasından ülkenizi seçtikten sonra, kullanabileceğiniz ödeme yöntemlerinin bir listesini göreceksiniz.

Yanıt alın