m

PPT (PowerPoint) Dışa Aktarımları

ÜCRETLİ ÖZELLİK: Anket sonuçlarını dışa aktarmak için ücretli abonelik paketiniz olmalıdır.

Anket sonuçlarınızı PowerPoint Sunumu şeklinde dışa aktarabilirsiniz. PPT dışa aktarımları, soruya göre düzenlenmiş anket sonuçlarınızın sunuma hazır slaytlarını içerir. Dışa aktarım örneklerine bakın »

Anket sonuçlarınızı dışa aktarmak için:

  1. Anketinizin Sonuçları Analiz Et bölümüne gidin.
  2. Sayfanın üstündeki Farklı Kaydet düğmesini tıklayın.
  3. Dosyayı dışa aktar öğesini tıklayın.
  4. Tüm Özet Veriler dışa aktarım türünü seçin.
  5. PPT biçimini seçin, dışa aktarım seçeneklerinizi belirleyin ve Dışa Aktar düğmesini tıklayın.
  6. Sol kenar çubuğunda DIŞA AKTARIMLAR alanında dosyayı bilgisayarınıza indirmek için dışa aktarımı tıklayın. Dışa aktarım dosyaları 14 gün boyunca burada saklanır.

PPT dışa aktarımı, sonuçlarınızı analiz ederken Soru Özetleri sekmesinde gördüğünüz grafiklerin ve veri tablolarının aynılarını içerir. Artık özel grafiklerinizi tek tek indirmenize ve sıfırdan bir PowerPoint sunumu oluşturmanıza gerek yok.

  • Grafikler ve veri tabloları: Grafikleri, veri tablolarını veya her ikisini de dışa aktarmayı seçebilirsiniz. PPT dışa aktarımınızdan en iyi şekilde faydalanmak için dışa aktarmadan önce özel grafikler oluşturun.
  • Slaytları düzenleme: Dışa aktarım dosyasını açtığınızda, slaytlara metin eklemek, düzenlemek veya silmek için PowerPoint'te düzenleme özelliğini etkinleştirmeniz gerekebilir. Sunumdaki grafikler ve veri tabloları görüntü oldukları için düzenlenemez, ancak silinebilir.
  • SurveyMonkey markasını gizleme: PPT dışa aktarımları, sunumun tamamında altbilgi olarak SurveyMonkey markasını içerir. Bazı ücretli abonelik paketlerinde SurveyMonkey markasını kaldırabilirsiniz.

Sınırlamalar

İPUCU! A/B Testleri ve açık uçlu yanıtlar da dahil olmak üzere Soru Özetleri sekmesinde gördüğünüz her şeyi dışa aktarmak istiyorsanız PDF dışa aktarımını deneyin.
Arkadaşlarınızla veya meslektaşlarınızla paylaşmak için anket sonuçlarınızı PowerPoint sunumu şeklinde dışa aktarın. Dışa aktarımda grafikler ve tablolar bulunur.

Yanıt alın