m

Bir Anketi Başka Bir Hesaba Aktarma

Hesabınızdaki bir anketi herhangi bir ücretli SurveyMonkey hesabına aktarabilirsiniz. Bir anketi aktardığınızda, anketin tamamı hesabınızdan taşınır. Anket tasarımı, tüm toplayıcılar ve tüm anket yanıtları hesabınızdan diğer hesaba taşınır.

 

Anket aktarmak için:

  1. Hesabınızdaki Anketlerim sayfasına gidin.
  2. Aktarmak istediğiniz anketin sağındaki . simgesini tıklayın.
  3. Anketi aktar öğesini seçin.
  4. Anketi aktarmak istediğiniz hesabın kullanıcı adını girin. Yazım yanlışı yapmamaya dikkat edin!
  5. Aktarımı Tamamla öğesini tıklayın.

Anket anında hesabınızdan kaldırılır, ancak anketin göndermiş olduğunuz hesapta görünmesi birkaç dakika sürebilir.

Hedef kullanıcı adını doğru girdiğinizden emin olun! Eğer yazım hatası yaptıysanız veya yanlış bir hesaba gönderdiyseniz lütfen bize ulaşın. Anketin nereye gittiğini takip etmek ve doğru hesaba yönlendirmek zor olabileceği için sabrınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Canlı Anketlerin Aktarılması

Açık olan ve etkin bir şekilde yanıt toplayan bir anketi aktarabilirsiniz. Anket, aktarım sırasında yanıt toplamaya devam eder. Tüm sonuçlar, göndermiş olduğunuz hesapta görüntülenir.

Paylaşılan Anketlerin Aktarılması

Yalnızca sahibi olduğunuz anketleri aktarabilirsiniz. Paylaşılan bir anketi, aktarırsanız, anketi gönderdiğiniz hesap Ekibinize dahil olduğu sürece mevcut ortak çalışanlar ankete aynı şekilde erişmeye devam eder. Ekibinize dahil olmayan ortak çalışanlar, paylaşılan ankete erişimlerini aktarım sonrasında kaybederler.

Ankete sahip olmaya devam etmek mi istiyorsunuz? Aktarmak yerine başka bir hesaba anket tasarımının bir kopyasını gönderebilir, böylelikle anketin mülkiyetini, toplayıcılarını ve sonuçlarını elinizde tutabilirsiniz.

Yanıtlayan Kimlik Doğrulama Özelliği ile Anket Aktarma

Anketinizdeki toplayıcılardan birinde Yanıtlayan Kimlik Doğrulama özelliği açıksa, anketi ekibinizdeki bir başka bir hesaba aktardığınız sürece anket ayarları değişmez.

Yanıtlayan Kimlik Doğrulama özelliğine sahip bir anketi ekibiniz dışındaki bir hesaba aktarırsanız, toplayıcı seçeneği yeni anket sahibi için devre dışı kalır ve anket bağlantısını açan herkes anket kapalı mesajı görür.

Hesabınızdaki bir anketi herhangi bir ücretli SurveyMonkey hesabına aktarabilirsiniz. Bir anketi aktardığınızda, anket tasarımı, tüm toplayıcılar ve tüm anket yanıtları hesabınızdan diğer hesaba taşınır.

Yanıt alın