m

Mesaj Nasıl Geri Çevrilir veya Abonelikten Nasıl Çıkılır?

SurveyMonkey E-postalarını Geri Çevirme

SurveyMonkey hesabınız varsa SurveyMonkey bülteni gibi bizden gelen e-postaları veya Yanıt Bildirimlerini geri çevirebilirsiniz.

Fatura hatırlatmaları veya hesap güncellemeleri gibi işlem e-postalarını geri çeviremezsiniz.

E-posta tercihlerinizi düzenlemek için:

  1. SurveyMonkey hesabınızın sağ üst köşesindeki kullanıcı adınızı tıklayın.
  2. Açılır menüden Hesabım seçeneğini tıklayın.
  3. GENEL TERCİHLER bölümüne giderek ayarlarınızı düzenleyin.

SurveyMonkey Contribute Hizmetini Geri Çevirme

Anket yanıtlamanızı isteyen SurveyMonkey Contribute e-postaları alıyorsanız ("Yeni bir anket sizi bekliyor"), e-posta daveti almamayı seçebilirsiniz. Yine de anket yanıtlamak için Contribute hesabınızda oturum açmaya devam edebilirsiniz.

  1. SurveyMonkey Contribute hesabınızda oturum açın.
  2. Sağ üst köşedeki Hesabım düğmesini tıklayın
  3. Bildirim ayarlarını değiştir düğmesini tıklayın ve formu doldurun.

Anket E-posta Davetlerini Geri Çevirme

Anket oluşturan kişiler, verdikleri bir e-posta adresi listesine e-posta yoluyla anket daveti gönderebilir. Gönderdikleri sonraki davetleri geri çevirmeniz veya abonelikten ayrılmanız için bir bağlantı eklemek zorundadırlar.

Bu SurveyMonkey hesabından gelen sonraki davetleri geri çevirmek için aldığınız e-posta davetindeki kaldırma bağlantısını tıklayın. Bağlantı sizin e-posta adresinize bağlıdır. Tüm SurveyMonkey kullanıcılarının anket davetlerini geri çevirmeniz mümkün değildir.

Bir gönderenin e-posta listesine eklenmiş olmakla ilgili sorularınız veya endişeleriniz varsa gönderene doğrudan erişmek için aldığınız e-posta davetine yanıt verebilirsiniz. SurveyMonkey üzerinden aldığınız bir mesajın istenmeyen posta olduğundan şüpheleniyorsanız lütfen şikayet bırakmak için İstenmeyen Posta Karşıtı İlkemizi inceleyin.

Tekrar Kabul Etme. Kabul Etme sayfasını ziyaret ederseniz tüm SurveyMonkey kullanıcılarından anket almayı tekrar kabul edebilirsiniz. Bu, geri çevirme tercihlerinizi sıfırlayan genel bir ayardır; sadece bir veya birkaç kullanıcının anketlerini kabul etmeyi seçemezsiniz.
Hesabım bölümünden e-posta ayarlarınızı yönetin. Bir kişiden gelen anket davetlerini geri çevirmek için e-posta davetindeki kaldırma bağlantısını tıklayın. İstediğiniz zaman tekrar kabul edebilirsiniz. SurveyMonkey Contribute e-postalarını almamak için Contribute hesabınızdaki e-posta ayalarını değiştirin.

Yanıt alın