m

Bir Anket Bulma

Bir anketi yanıtlamam gerekiyor.

Bir anketi çevrimiçi ortamda yanıtlamak için anket bağlantısına veya URL adresine ihtiyacınız vardır. Anketi oluşturan kişiye veya anketi yanıtlamanızı isteyen kişiye başvurun. Sitemizde çok sayıda anket bulunması ve gizlilik nedeniyle bir ankete erişiminizi sağlayamıyoruz.

Bağlantınız doğru olduğu halde ankete hala erişemiyorsanız, anket bağlantısının neden çalışmadığına ilişkin daha fazla bilgi alın.

Bir Contribute anketini yanıtlamak için Contribute hesabınızda oturum açmanız gerekir.

Oluşturduğum bir anketi bulmaya çalışıyorum.

Oluşturduğunuz bir anketi bulmak için oturum açın ve hesabınızın Anketlerim sayfasına gidin. Anketinizi adıyla aramak için arama çubuğunu kullanın.

Anketi göremezseniz doğru hesapta oturum açtığınızdan emin olun. Aynı e-posta adresiyle birden fazla hesabınız olabilir. E-posta adresinizle ilişkili kullanıcı adlarının listesini Parolamı Unuttum sayfasından gönderebiliriz.

Benimle paylaşılan bir anketi bulmaya çalışıyorum.

Sizinle anket paylaşıldığında, bu anketi Anketlerim sayfasında bulabilirsiniz. Anketler son değiştirilme tarihine göre sıralanır. Bu nedenle anketiniz ilk sayfada görünmeyebilir. Anket listenizi filtrelemek ve aradığınız anketi bulmak üzere paylaşılan anketler için otomatik klasörleri kullanabilirsiniz.

Sizinle paylaşılan bir anketi bulamıyorsanız, anketin sahibi sizi ortak çalışan listesinden çıkarmış olabilir. Bu durumda, anketi ilk olarak sizinle paylaşan kişi ile iletişime geçerek, anketi sizinle tekrar paylaşmasını istemeniz gerekir.

Bir anketi çevrimiçi ortamda yanıtlamak için anket bağlantısına ihtiyacınız vardır. Anketi oluşturan kişiye veya anketi yanıtlamanızı isteyen kişiye başvurun. Oluşturduğunuz bir anketi (veya sizinle paylaşılmış olan bir anketi) bulmak için oturum açın ve hesabınızın Anketlerim sayfasına gidin. Anketinizi adıyla aramak için arama çubuğunu kullanın.

Yanıt alın