m

Onay Formu veya Gizlilik İlkesi Ekleme

Yanıtlayanların veri aktarımı uygulamalarınızı, gizlilik uygulamalarınızı ve diğer politikalarınızı özetleyen bir onay formunu kabul etmelerini isteyebilirsiniz. Daha fazla bilgi: Doğru Veri Toplama ve Gizlilik Uygulamaları

Yanıtlayanların bir onay beyanını kabul etmesini zorunlu kılmak, anketinizi yanıtlayanlardan anket öncesi onay almanızı sağlar ve onaylamamaları durumunda yanıtlayanların ankete katılmasına engel olur.

Yanıtlayanların onay beyanını kabul etmesini zorunlu kılmak için:

  1. Anketinizin Anketi Tasarla bölümüne gidin.
  2. Sol kenar çubuğundaki OLUŞTURUCU'nun alt kısmına gidin.
  3. Giriş Sayfası ekleyin, ardından sayfadaki W Metnini sürükleyip bırakın.
  4. Onay talebi dilinizi girin. SurveyMonkey Gizlilik İlkesi bağlantısını dahil etmenizi ve yanıtlayanlarınıza kendilerinden anket sırasında toplanan her türlü kişisel verinin ABD ve SurveyMonkey'e ait ofislerin bulunduğu diğer konumlar da dahil olmak üzere çeşitli ülkelere aktarılabileceğini bildirmenizi öneririz. Ofis konumlarını görün »
  5. Giriş sayfasında, onay veya gizlilik beyanınızın altına, Evet ve Hayır olmak üzere iki seçenekli Çoktan Seçmeli bir soru sürükleyip bırakın: Aşağıdaki örnek soruyu inceleyin.
  6. Seçenekler sekmesini tıklayın ve Bu Sorunun Yanıtlanmasını Zorunlu Yap seçeneğini işaretleyin.
  7. Hayır yanıt seçeneğine Soru Atlama Mantığı ekleyin. Hayır yanıtını seçen yanıtlayanları engellemeyi seçin.
  8. Ankete eklediğiniz toplayıcılarda engelleme sayfasını düzenleyin. Hayır'ı seçen yanıtlayanlar bu sayfayı görecektir.

Örnek Soru Metni

Yukarıdaki şartları kabul ediyor musunuz? Evet seçeneğini tıklarsanız bu anketteki soruları yanıtlamak istediğinizi onaylamış olursunuz.
Kişisel verilerinizin yukarıda belirtildiği şekilde kullanılmasını onaylıyor musunuz? Anketi yanıtlamak için EVET öğesini tıklamanız gerekir.
Yanıtlayanlardan anketi yapmadan önce onay formunuzu veya gizlilik ilkenizi ya da uygulamalarınızı kabul etmelerini isteyebilirsiniz. Şartlarınızı kabul etmeyen yanıtlayanları engellemek için Atlama Mantığı kullanın.

Yanıt alın