m

Onay Formu veya Gizlilik İlkesi Ekleme

Anketinizi yanıtlayan kişilerin veri aktarımı uygulamalarını, gizlilik uygulamalarını, çerezlerin kullanım şeklini ve diğer politikaları özetleyen bir onay formunu kabul etmelerini isteyebilirsiniz. Mantık özelliğini kullanarak, bunu kabul etmeyen kişileri anketin dışında tutabilirsiniz. Veri yasalarının bu uygulamayı gerektirdiği Avrupa Birliği sınırları içinde yaşayan kimselere anket gönderirken bu özellikten faydalanabilirsiniz.

Anketinizi Ayarlama

Yanıtlayanların onay beyanını kabul etmesini zorunlu kılmak için:

  1. Anketinizin Anketi Tasarla bölümüne gidin.
  2. Giriş Sayfası eklemek için sayfayı aşağı indirerek sol kenar çubuğundaki Oluşturucuya gelin.
  3. W Metin öğesini sürükleyip sayfaya bırakın.
  4. Onay talebi dilinizi girin. SurveyMonkey Gizlilik İlkesi bağlantısını dahil etmenizi ve yanıtlayanlarınıza kendilerinden anket sırasında toplanan her türlü kişisel verinin ABD ve SurveyMonkey'e ait ofislerin bulunduğu diğer konumlar da dahil olmak üzere çeşitli ülkelere aktarılabileceğini bildirmenizi öneririz.
  5. Giriş sayfasında, onay veya gizlilik beyanınızın altına, Evet ve Hayır olmak üzere iki seçenekli Çoktan Seçmeli bir soru sürükleyip bırakın: Aşağıdaki örnek soruyu inceleyin.
  6. Seçenekler sekmesini tıklayın ve Bu Sorunun Yanıtlanmasını Zorunlu Yap seçeneğini işaretleyin.
  7. Hayır yanıt seçeneğine Soru Atlama Mantığı ekleyin. Hayır yanıtını seçen yanıtlayanları engellemeyi seçin.
  8. Ankete eklediğiniz toplayıcıların Engelleme Sayfasını düzenleyin. Hayır'ı seçen yanıtlayanlar bu sayfayı görecektir.

Örnekler

Bu makale, bir onay formu veya gizlilik belgesini nasıl ekleyeceğinizi örneklerle açıklamayı amaçlar ve SurveyMonkey müşterileri tarafından dayanak olarak değerlendirilecek bir yasal tavsiye anlamına gelmez veya bu şekilde algılanmamalıdır. Kurumunuzun belirli düzenleyici ve yasal yükümlülüklerine yönelik bağımsız yasal tavsiye almanız önerilir.

Yukarıdaki şartları kabul ediyor musunuz? Evet seçeneğini tıklarsanız bu anketteki soruları yanıtlamak istediğinizi onaylamış olursunuz.
Kişisel verilerinizin yukarıda belirtildiği şekilde kullanılmasını onaylıyor musunuz? Anketi yanıtlamak için EVET öğesini tıklamanız gerekir.

Daha Fazla Bilgi

Yanıtlayanlardan anketi yapmadan önce onay formunuzu veya gizlilik ilkenizi ya da uygulamalarınızı kabul etmelerini isteyebilirsiniz. Şartlarınızı kabul etmeyen yanıtlayanları engellemek için Atlama Mantığı kullanın.

Yanıt alın