m

Yanıtlayanlar Gerekli Soruları Atladı

Yanıtlayanlar anketi doldururken, ankette yeni bir sayfaya ilerlemek için Sonraki düğmesini her tıklattıklarında yanıtlarını kaydederiz. Yanıtlayanın cevap vermediği sorular Sonuçları Analiz Et bölümünde atlanmış olarak işaretlenir.

Bir sorunun yanıtlanmasını zorunlu kılmış olsanız bile, sonuçlarınızı analiz ederken yanıtlayanların bu soruyu atladığını görebilirsiniz. Bunun birkaç yolu vardır:

Atlama Mantığı Yanıtlayanı Soruyu Geçecek Şekilde Atlatmıştır

Anket tasarımınıza Atlama Mantığı eklediyseniz yanıtlayanları zorunlu soruları geçecek şekilde atlatmış olabilirsiniz. Bir yanıtlayan atlama mantığı nedeniyle bir soruya hiç ulaşamamış olsa da soru bireysel yanıtında atlanmış olarak görünür.

Yanıtlayan Anketten Erken Çıkmıştır

Bir yanıtlayan, Bitti düğmesini tıklatmadan anketten çıkarsa zorunlu sorularınızdan bazılarına hiç ulaşmayabilir.

Yanıtlayan Anketi Siz Zorunlu Soruyu Eklemeden Önce Yanıtlamıştır

Yanıt toplamaya başladıktan sonra, anketinize yeni zorunlu sorular eklediyseniz ilk yanıtlayanlar bu soruları görmemiş olabilir. Kayıt zamanını görmek için ilk birkaç yanıtlayanın bireysel yanıtlarının zaman damgasına bakın.

Sonuçlarınızı analiz ederken, bazı yanıtlayanların zorunlu soruları atladığını görebilirsiniz. Yanıtlayan anketten erken çıkmış olabilir, atlama mantığı yanıtlayanı soruyu geçecek şekilde atlatmış olabilir veya yanıtlayan anketi siz zorunlu soruyu eklemeden önce cevaplamış olabilir.

Yanıt alın