m

Çalışan Bağlılığı Anket Şablonları

Çalışan Bağlılığı Şablonu

Çalışan Bağlılığı şablonu, İK uzmanlarına çalışan deneyiminin her yönüne (bağlılık, menfaatler, kariyer gelişimi, ilişki yönetimi, tazminat ve iş ortamı) ilişkin görüşler sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Şablon, çalışan bağlılığı ve memnuniyetini kolaylıkla değerlendirmenizi, başarıları tespit etmenizi ve gelişim alanlarını belirlemenizi mümkün kılan 40 adet Likert ölçeği sorusunu içerir.

Şablon Kullanma

Çalışan Bağlılığı şablonu, SurveyMonkey hesabı olan herkesin kullanabileceği ücretsiz bir şablondur.

Şablonu kullanmak için:

  1. SurveyMonkey hesabınıza giriş yapın veya SurveyMonkey'e kaydolun.
  2. Hesabınızın sağ üst köşesindeki Anket Oluştur düğmesini tıklayın.
  3. Arama çubuğunu kullanarak veya TÜM ŞABLONLAR bölümüne göz atarak Çalışan Bağlılığı Anketi Şablonunu bulun ve seçin.
  4. Bu Şablonu Kullan düğmesini tıklayın.
  5. Şablondaki tüm soruları kullanmanız gerekmez. Ancak kıyaslanabilir sorularınızın sayısı arttıkça, sonuçlarınızda göreceğiniz karşılaştırmalar da artar.
  6. Çalışanlarınızdan görüşler elde etmenize yardımcı olacak, kurumunuza özel başka sorular ekleyin.
  7. Anketin görünümünü ve dokusunu düzenlemek için sol kenar çubuğundan TEMALAR öğesini tıklayın.
  8. Anketinizi gönderin.
Sonuçlarınızı Analiz Etme

Anketinizin Sonuçları Analiz Et bölümünde anket sonuçlarınızı görmenin yanı sıra sonuçlarınızı SurveyMonkey Benchmarks'a göre karşılaştırabilirsiniz.

StandOut Bağlılık Testi Şablonu

StandOut Bağlılık Testi şablonu, 13 Mart 2017 tarihinde kullanımdan kaldırılmıştır. Bu şablonu kullanarak bir anket gönderdiyseniz:

  • Göndermeye devam edebilir veya kopyasını oluşturabilirsiniz. Anketiniz bozulmaz ve anket sorularınız çalışan bağlılığını ölçmeye devam edebilir!
  • Ankete aldığınız tüm yanıtlar sonuçlar bölümünde güvendedir. Ancak 28 Nisan 2017 itibariyle, bu şablon için oluşturulan Global Bağlılık Endeksi (GEI) puanı, Tam Bağlılık Oranı veya StandOut GEI kıstas verileri gibi özel grafikleri ve veri noktalarını göremeyeceksiniz. Merak etmeyin; pasta, halka ve çubuk grafikleri gibi standart seçeneklerimizi kullanarak grafiklerinizi özelleştirmeye devam edebilirsiniz.

Diğer Şablonlar

İnsan Kaynakları kategorisindeki anket şablonlarına göz atarak daha fazla çalışan anketi bulabilirsiniz.

Örneğin, E-posta Daveti ile gönderebileceğiniz veya değerlendirilen her çalışan için bir Web Bağlantısı oluşturabileceğiniz 360 Derece Çalışan Değerlendirmesi anketi bulunur. Sonuçları çalışana göre görüntülemek için, sonuçları e-posta adresine veya toplayıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

Çalışan bağlılığına ilişkin bir kıyaslanabilir anket şablonu bulunur. İnsan Kaynakları kategorisindeki anket şablonlarına göz atarak daha fazla çalışan anketi bulabilirsiniz.

Yanıt alın