m

BASIC Abonelik Paketine Düşürme

Profesyonel abonelik paketini ve ekibi aktif halde tutmak için, ödemenizi bir sonraki fatura tarihinden önce tamamlamanız gerekir. Bir ödemeyi atlarsanız veya otomatik yenilemeyi iptal ederseniz, hesap BASIC abonelik paketine düşürülür ve hesabınıza bağlı e-posta adresine bir iptal bildirimi gönderilir.

Anket verilerime ne olacak?

Bir hesap düşürüldüğünde, eski anketler ve veriler hesapta kaydedilir. Ancak profesyonel özelliklere sahip bir anket göndermek, tüm verilerinizi görüntülemek veya verilerinizi dışa aktarmak için profesyonel bir abonelik paketine sahip olmanız gerekir. Verileri dışa aktarmak veya profesyonel özellikleri yeniden kullanmak için istediğiniz zaman profesyonel bir abonelik paketine yükseltebilirsiniz.

HIPAA etkin bir hesabınız varsa, hesabınız kapatılabilir ve içindeki tüm veriler silinebilir.

Anketlerim çalışmaya devam edecek mi?

BASIC abonelik paketi, sınırlı özelliklere sahip ücretsiz bir pakettir. Hesabınız BASIC paketine düşürüldüğünde, canlı anketlerde kullandığınız bazı profesyonel özellikler işlemeye devam eder. Anketleri bazı kısıtlamalarla oluşturmaya ve göndermeye devam edebilirsiniz, ancak yeni oluşturacağınız anketler BASIC abonelik paketlerinde mevcut olan özelliklerle sınırlı olacaktır.

Profesyonel bir özelliği kullanmak adına belirli bir profesyonel abonelik paketine yükseltmeniz gerektiğinde, hesabınızda bildirimler görürsünüz. Profesyonel özelliklere yeniden erişmek için, istediğiniz zaman profesyonel bir abonelik paketine yükseltebilirsiniz.

Düşürülmüş bir BASIC hesabı kullanırken karşılaşabileceğinizi bazı kısıtlamalar şöyledir:

Tasarım Kısıtlamaları
 • BASIC abonelik paketinde anket başına 10 soru sınırı vardır (açıklama metinleri veya görüntüler dahil). Önceden oluşturduğunuz anketlerdeki sorular silinmez, ancak birtakım düzenleme kısıtlamaları ile karşılaşabilirsiniz.
 • En fazla 10 sorusu olan anketleri kopyalayabilirsiniz.
 • 10'dan fazla soru içeren bir anket şablonlarındaki sorularını düzenleyemeyebilirsiniz.
 • BASIC abonelik paketinin mantık özelliklerine erişimi yoktur. Ancak anketinize uygulanmış mantık, hesabınız düşürüldüğünde açık olan toplayıcılara sahip anketlerde işlemeye devam eder.
Toplama Kısıtlamaları
 • Anket başına 3 toplayıcı sınırı bulunur.
 • Profesyonel özellikler içeren mevcut anketlerinizin toplayıcılarını yeniden açamazsınız. Hesabınız düşürüldüğünde açık olan toplayıcılar, yanıt toplamaya devam eder ve toplayıcı seçenekleri bu toplayıcılar için aynı kalır. Ancak Anket Bitiş Sayfası, varsayılan ayarlara dönebilir.
 • Tüm hesapta yalnızca 50 yanıt silebilirsiniz.
Analiz Kısıtlamaları
 • Her anket için toplanan yanıtların yalnızca ilk 100 tanesini görebilirsiniz.
 • Verilerinizi dışa aktaramazsınız.
 • Anketinize yüklenen dosyaları önizleyemez veya indiremezsiniz.
 • Anket başına sadece 1 analiz kuralı oluşturabilirsiniz. Hesabınız düşürüldüğünde, mevcut analiz kurallarınız silinir.
 • Anket verilerinizi paylaşmaya devam edebilirsiniz ve önceden oluşturduğunuz paylaşılan veri sayfaları erişilebilir olmaya devam eder, ancak paylaşmak üzere Kaydedilen Görünümler oluşturamazsınız.
İPUCU! BASIC abonelik paketinde mevcut olan (veya olmayan) özellikler hakkında bilgi almak için Abonelik Paketleri ve Fiyatlandırmalar sayfasına başvurun.

Ekibime ne olacak?

Bir ekibin hesabı düşürüldüğünde, tüm ekip üyelerinin hesapları BASIC pakete düşürülebilir ve ekip silinebilir, ancak anketler ve veriler bireysel hesaplarda kalır. Ortak çalışanlar, artık başkalarıyla paylaşılan anketlere erişemez.

Birincil Yönetici hesabı yeniden yükselttiğinde, otomatik olarak yeniden ekip oluşturulmaz.

Bir hesap düşürüldüğünde, eski anketler ve veriler hesapta kaydedilir. Ancak profesyonel özelliklere sahip bir anket göndermek, tüm verilerinizi görüntülemek veya verilerinizi dışa aktarmak için profesyonel bir abonelik paketine sahip olmanız gerekir.

Yanıt alın