m

Öğrenci, Öğretmen ve Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluş İndirimleri

Uygun olan bazı kâr amacı gütmeyen kuruluşlara, öğrencilere ve öğretmenlere indirimler sunuyoruz. Tüm indirimler, bir yıllık dönemler için SurveyMonkey'in takdirine bağlı olarak verilir. SurveyMonkey kendi takdirine bağlı olarak indirimi yenilemeyi reddedebilir.

Uygunluk Şartları

Mevcut indirimler, yerleşik olduğunuz ülkeye göre değişiklik gösterir. İndirimler, yalnızca henüz hesabı olmayan veya ücretsiz bir abonelik paketinden yükselten müşterilere sunulur ve mevcut ücretli hesaplara uygulanamaz.

Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık

Öğretmenler ve Öğrenciler
 1. Hesabınız varsa giriş yapın. Hesabınız yoksa bir sonraki adıma geçin.
 2. Abonelik Paketleri ve Fiyatlandırma sayfasına gidin.
 3. Sayfanın sonuna doğru kaydırın ve indirimli fiyat seçenekleri bölümünü inceleyin.
 4. Öğrencilere ve öğretmenlere yönelik indirimli fiyatlandırmalar hakkındaki bağlantıyı tıklayın.
 5. Öğrenciler ve Öğretmenler için İndirimli Fiyatlandırma sayfasından istediğiniz abonelik paketine yükseltin.
İndirimli fiyatlandırmayı neden göremiyorum? Öğrencilere ve öğretmenlere yönelik indirimli fiyatlandırmayı görmemeniz, konumunuz nedeniyle veya mevcut bir ücretli hesaba sahip olmanız nedeniyle indirime hak kazanmadığınız anlamına gelir.
Kâr Amacı Gütmeye Kuruluşlar ve Hayır Kurumları
 1. Abonelik Paketleri ve Fiyatlandırma sayfasına gidin ve ücretsiz bir abonelik paketi için kaydolun. Başvuru sürecini tamamlamak için bir SurveyMonkey kullanıcı adınız olmalıdır.
 2. İndirime hak kazanıp kazanmadığınızı görmek için kâr amacı gütmeyen kuruluş indirim başvurusunu inceleyin. İndirim detayları ve şartları, başvuruda özetlenmiştir.
 3. İndirim başvurusunu gönderin. İndirimler yalnızca ücretsiz abonelik paketine sahip müşterilerimize sunulduğundan, lütfen başvurunuzla ilgili haber alana kadar hesabınızı yükseltmeyin.

Diğer Ülkeler

Başvuru Süreci ve Mevcut İndirimler
 1. Abonelik Paketleri ve Fiyatlandırma sayfasına gidin ve ücretsiz bir abonelik paketi için kaydolun. Başvuru sürecini tamamlamak için bir SurveyMonkey kullanıcı adınız olmalıdır.
 2. İndirime hak kazanıp kazanmadığınızı görmek için aşağıdaki ilgili indirim başvurusuna gidin. İndirim detayları ve şartları, başvurularda özetlenmiştir.
 3. Yıllık bir abonelik paketi için indirim başvurusunu gönderin. İndirimler yalnızca ücretsiz abonelik paketine sahip müşterilerimize sunulduğundan, lütfen başvurunuzla ilgili haber alana kadar hesabınızı yükseltmeyin.
İndirim Türü
Başvuru
ÖğretmenHemen başvur »
ÖğrenciHemen başvur »
Kâr Amacı Gütmeye Kuruluş (Hayır Kurumu)Hemen başvur »

Not: Başvurular yalnızca İngilizce dilindedir ve İngilizce olarak gönderilmelidir. Anlayışınız için teşekkürler!

Uygun olan bazı kâr amacı gütmeyen kuruluşlara, öğrencilere ve öğretmenlere indirimler sunuyoruz. Mevcut indirimler, yerleşik olduğunuz ülkeye göre değişiklik gösterir.

Yanıt alın