m

Anketin PDF Dosyasını Yazdırma

ÜCRETLİ ÖZELLİK: Bir Anketin PDF'si yalnızca bazı ücretli abonelik paketlerinde yazdırılabilir. Abonelik paketinizde olup olmadığına bakın.

Anket tasarımını PDF biçiminde indirmek için:

  1. Anketi Tasarla sekmesini tıklayın.
  2. Sol kenar çubuğundaki Yazdır öğesini tıklayın.
  3. Yazdırma Seçeneklerini ayarlayın.
  4. PDF İndir düğmesini tıklayın. Anket tasarımının PDF biçimindeki dosyası bilgisayarınıza indirilir.

İndirdiğiniz dosyayı açtıktan sonra, kullandığınız Adobe Reader gibi bir PDF görüntüleme programından dosyayı yazdırabilirsiniz.

Yazdırma Seçenekleri

Anket yazdırırken aşağıdaki seçenekleri ayarlayabilirsiniz.

SeçenekAçıklama
Yazdırma StiliAnket tasarımının gri tonlamalı PDF dosyasını indirmek için Yazdırma için En Uygun öğesini seçin veya anketinizin tema renklerini içeren PDF dosyasını indirmek için Geçerli Temayı Kullan öğesini seçin.
Görüntüleri EkleLogonuzu, görüntülerinizi ve Görüntü A/B Testlerinizi PDF dosyasına ekleyin.
Anket Başlığını EkleGörüntüleme seçenekleriniz anket başlığını gizleyecek şekilde ayarlanmış olsa bile bu kutuyu işaretlerseniz anket başlığı PDF dosyasına eklenir.
Sayfa Numaralarını EkleSayfa numaralarını ger sayfanın üstünde gösterir. Görüntüleme seçenekleriniz sayfa başlıklarını gizleyecek şekilde ayarlanmışsa sayfa numaraları PDF dosyasında görünmez.
Sayfa Sonlarıyla YazdırAnket tasarımınızdaki her yeni sayfa, PDF dosyasında yeni bir sayfada başlar. Anketinizdeki tek bir sayfa, PDF dosyasında birden çok sayfaya dağılabilir.
YönlendirmeDikey veya Yatay seçimi yapın.
Sayfa BoyutuLetter (8,5" x 11"), Legal (8,5" x 14") veya A4 (210 mm x 297 mm) seçimi yapın

Sınırlamalar

Anket tasarımınızın PDF dosyası, anketinizin şu özelliklerini içermez:

Geri Bildirim mi Alıyorsunuz? Anketinizin çevrimiçi önizlemesini paylaşabilir ve insanları yorum eklemeye davet edebilirsiniz. Çevrimiçi önizleme, başkalarının anket deneyimini test etmesine olanak sağlar ve yanıtları kaydedilmez.
Anket tasarımını toplantıya götürmek veya çevrimdışı olarak kağıt üzerinde yanıt toplamak için PDF biçiminde kaydedebilirsiniz. PDF dosyasında tüm tasarımın yazdırılmasını sağlamak için anketinizi düzenleyin veya yazdırma ayarlarınızı değiştirin.

Yanıt alın