m

Aylık Ödeme Seçeneği

Select Aylık (veya Standart aylık), bütün yılın ücretini tek seferde ödemek istemeyenler için ideal bir abonelik paketidir. Ayrıca atlama mantığı, özel raporlar ve dışa aktarımlar gibi ücretli özellikler de sunar. Aylık abonelik paketinizi görüntüleyin →

Kaydolduğunuz zaman Özel bölümündeki ödeme sayfasından abonelik ve fatura sıklığınızı (1, 2, 3 veya 6 ayda bir) seçebilirsiniz. Bir sonraki ay (veya 2, 3 veya 6 ay) için ücretlendirilmek istemiyorsanız, yenileme tarihinizden önce otomatik yenileme özelliğini anladığınızdan emin olun!

Şu anda diğer abonelik paketlerimize yönelik aylık seçenek bulunmamaktadır.

Aylık Yanıt Sınırı

Tüm aylık abonelik paketlerinin ortak özelliği (1, 2, 3 veya 6 aylık) 1000 yanıt sınırıdır. Yıllık abonelik paketlerinde ekstra ücret ödemeden sınırsız yanıt toplayabilirsiniz. Ancak aylık bir abonelik paketinde söz konusu ay içinde 1000'den fazla yanıt toplarsanız, kota aşımı ücreti ödemeniz gerekir.

Ekip İşbirliği

Aylık bir abonelik paketinde ekip oluşturmak mümkün değildir. Ekler yalnızca ücretli yıllık abonelik paketlerinde bulunur.

Yıllık Abonelik Paketine Yükseltme

Aylık abonelik paketinden yıllık pakete geçmek isterseniz, Abonelik Paketleri ve Fiyatlandırma sayfamızdan yıllık bir abonelik paketi seçebilirsiniz. Aylık abonelik paketinde ücreti ödenmiş süreniz kalırsa, bu ücret yıllık abonelik planınızın maliyetinden düşürülür. Bu tutarın toplam maliyetinizden düşürüldüğünü yükseltme ödeme sayfasından görebilirsiniz.

Hesabınızı yükselttiğinizde Fatura Detaylarınızda bulunan ödeme yöntemine ücretlendirme yapılır. Lütfen yükseltmeden önce ödeme bilgilerinizde gerekli düzenlemeleri yapın.
 

*SurveyMonkey Audience yanıtları ayrı olarak satılır.

Aylık abonelik paketi, bütün yılın ücretini tek seferde ödemek istemeyenler için ideal bir abonelik paketidir. Aylık olarak ödeme ve yenileme yapabilirsiniz. Aylık abonelik paketleri ayda 1000 anket yanıtı içerir ve ek yanıtlar ekstra ücretlendirilir.

Yanıt alın