m

Anket Silme

Bir anketi sildiğiniz zaman, anketin tamamı hesabınızdan silinir. Ücretsiz bir abonelik paketinde, hesap genelinde 50 yanıtlık bir silme sınırı vardır.

Anketi silmek için:

  1. Hesabınızdaki Anketlerim sayfasına gidin.
  2. Silmek istediğiniz anketin sağındaki . simgesini tıklayın.
  3. Uyarı almanız durumunda, tüm açık toplayıcıları kapatın. Özel URL Sonuna sahip bir toplayıcıyı silerseniz, daha sonraki toplayıcılarda kullanamazsınız.
  4. Sil öğesini tıklayın.
  5. Ayrıntıları inceleyin.
  6. Sil öğesini tıklayın.

Paylaşılan Anketlerin Silinmesi

Yalnızca sahibi olduğunuz anketleri silebilirsiniz. Başkalarıyla paylaştığınız bir anketi sildiğinizde, anket aynı zamanda tüm ortak çalışanlarınızın hesabından da silinir. Daha fazla bilgi: Anket Paylaşma

Silinen Anketlerin Geri Yüklenmesi

Sildiğiniz anketleri veya yanıtları geri yüklemeniz gerektiğinde lütfen bize ulaşın ve e-postanıza şu bilgileri ekleyin:

  • Kullanıcı Adı
  • Anket Başlığı
  • Silme Tarihi
  • Toplayıcı Adı

Bu durumda verilerinizin geri yüklenmesi denenir, ancak başarıyla geri yüklenecekleri garanti edilemez. Yanıtlarını sildikten sonra bir soruyu düzenlemeniz veya yanıtları olan bir toplayıcıyı silmeniz durumunda, ilişkili yanıtların geri yüklenmesi mümkün olmayabilir.

Bir anketi, hesabınızdaki Anketlerim sayfasından silebilirsiniz. Anketin sağında bulunan aşağı okunu tıklayın. Bu işlem kalıcıdır.

Yanıt alın