Teşekkür Sayfası

Profesyonel bir abonelik paketiyle, anketinizin sonuna özel bir Teşekkür Sayfası ekleyebilirsiniz.

Özel bir Teşekkür Sayfası eklemek için:

  1. Anketinizin Yanıtları Topla bölümüne gidin.
  2. Toplayıcının adını tıklatın ve toplayıcı seçeneklerine erişin. Gelişmiş seçenekleri göster seçeneğini tıklatmanız gerekebilir.
  3. Teşekkür Sayfası seçeneğini tıklatın.
  4. Sürgüyü tıklatarak açın.
  5. Mesajı özelleştirin. Metni biçimlendirmek için temel HTML kullanabilirsiniz. Değişiklikleriniz otomatik olarak kaydedilir.

Teşekkür Sayfası seçeneği, Web Bağlantısı veya E-posta Daveti gibi bir toplayıcıdan anket yanıtlanırken etkindir. Anketi Tasarla bölümünde anketinizi önizlediğinizde, Teşekkür Sayfası ayarını görmezsiniz.

İPUCU! Anketinizi dağıtmak için birden fazla toplayıcı kullanıyorsanız her toplayıcı için bir Teşekkür Sayfası ayarlamanız gerekir.

Teşekkür Sayfası Açık

Yanıtlayanlar, anketinizin sonundaki Bitti düğmesini tıklattıktan sonra Teşekkür Sayfanızı görürler. Teşekkür Sayfasının biçimi, anketinizin temasıyla aynıdır.

Yanıtlayanlar Teşekkür Sayfanızdaki ikinci Bitti düğmesini tıklattıktan sonra, Anket Bitiş Sayfasını görürler.

Anket yanıtları, yanıtlayan anketinizin son sayfasındaki Bitti düğmesini tıklattığında gönderilir; yanıtlarını göndermeleri için yanıtlayanların Teşekkür Sayfasındaki Bitti düğmesini tıklatması gerekmez.

Teşekkür Sayfası Kapalı

Yanıtlayanlar anketinizin sonundaki Bitti düğmesini tıklattıktan sonra, Anket Bitiş Sayfasını görürler.

Yanıtlayanlar Anketime Erişemiyor

Anket bağlantınızı tıklattıklarında yanıtlayanlar doğrudan Teşekkür Sayfasına gönderiliyorsa bunun nedeni zaten bir yanıt göndermiş olmalarıdır.

Anketiniz bilgisayar başına yalnızca bir yanıta izin veriyorsa ankete tekrar erişmeye çalışan yanıtlayanlar şu bildirimi görür: Bu anketi zaten yanıtladınız.

Yanıtlayanların ankete yeniden erişmesine izin vermek için:

SurveyMonkey Markasını Kaldırma

Toplayıcınızda beyaz etiketli etki alanını (research.net) kullanıyorsanız Anket Bitiş Sayfasının bir parçası olarak görünebilecek SurveyMonkey markasını kaldırabilirsiniz.

SurveyMonkey altbilgisini anket tasarımınızdan da kaldırmanız gerekebilir.

Anketinizin sonuna özel bir Teşekkür Sayfası ekleyebilirsiniz. Anketinizi dağıtmak için birden fazla toplayıcı kullanıyorsanız her biri için bir Teşekkür Sayfası ayarlamanız gerekir.

Hemen Yanıt Alın