m

Özel Teşekkür Ekleme

ÜCRETLİ ÖZELLİK: Özel Teşekkür oluşturmak için ücretli abonelik paketiniz olmalıdır.

Anketinizin sonuna Özel Teşekkür ekleyebilirsiniz. Bu bildirim, yanıtlayanın anketi tamamlamasından sonra görünür. Ön İzleme ve Test özelliğini kullandığınızda, Özel Teşekkür mesajını görmezsiniz. Çünkü bu özellik anket tasarımı seçeneği değil bir toplayıcı seçeneğidir.

Özel Teşekkür eklemek için:

  1. Anketinizin Yanıtları Topla bölümüne gidin.
  2. Toplayıcının adını tıklayın ve toplayıcı seçeneklerine erişin. Gelişmiş seçenekleri göster seçeneğini tıklamanız gerekebilir.
  3. Özel Teşekkür özelliğini açın (önceki adıyla Teşekkür Sayfası).
  4. Mesajı özelleştirin. Değişiklikleriniz otomatik olarak kaydedilir.

Özel Teşekkür mesajı en fazla 2000 karakter içerebilir.

Facebook Messenger toplayıcısını kullanıyorsanız, anketinize teşekkür mesajı ekleyemeyebilirsiniz.

İPUCU! Anketinizi dağıtmak için birden fazla toplayıcı kullanıyorsanız, her toplayıcı için bir Özel Teşekkür ayarlamanız gerekir.

Özel Teşekkür Açık

Yanıtlayanlar, anketinizin sonundaki Bitti düğmesini tıkladıktan sonra Özel Teşekkür mesajını görürler. Özel Teşekkür mesajının formatı, anketinizin teması ile uyumludur ve anketinizin sayfalarından biri gibi görünür.

Yanıtlayanlar, Özel Teşekkür mesajınızın bulunduğu ikinci Bitti düğmesini tıkladıktan sonra, Anket Bitiş Sayfasını görürler.

Anket yanıtları, yanıtlayan anketinizin son sayfasındaki Bitti düğmesini tıkladığında gönderilir. Yanıtlarını göndermeleri için yanıtlayanların Özel Teşekkür mesajınızın bulunduğu sayfadaki Bitti düğmesini tıklaması gerekmez.

Özel Teşekkür Kapalı

Yanıtlayanlar, anketinizin son sayfasındaki Bitti düğmesini tıkladıktan sonra Anket Bitiş Sayfasını görürler.

Yanıtlayanlar Anketime Erişemez

Anketiniz bilgisayar başına yalnızca bir yanıta izin veriyorsa ankete tekrar erişmeye çalışan yanıtlayanlar şu bildirimi görür: Bu anketi zaten yanıtladınız.

Toplayıcınızda Beyaz Etiketli URL kullanıyor ve bilgisayar başına yalnızca bir yanıtlayana izin veriyorsanız, yanıtlayanlar yanıtlarını göndermiş ise doğrudan Özel Teşekkür mesajınıza yönlendirilirler.

Yanıtlayanların ankete yeniden erişmesine izin vermek için:

  • Birden Fazla Yanıt özelliğini açabilirsiniz.
  • Bilgisayar başına birden fazla yanıta izin vermek istemiyorsanız, istediğiniz zaman Yanıt Düzenleme özelliğini seçebilirsiniz.

SurveyMonkey Markasını Kaldırma

Toplayıcınızda Beyaz Etiketli URL (research.net) kullanıyorsanız Anket Bitiş Sayfasının bir parçası olarak görünebilecek SurveyMonkey markasını kaldırabilirsiniz.

SurveyMonkey altbilgisini anket tasarımınızdan da kaldırmanız gerekebilir.

Anketinizin sonuna Özel Teşekkür mesajı ekleyebilirsiniz. Anketinizi dağıtmak için birden fazla toplayıcı kullanıyorsanız, her toplayıcı için bir Özel Teşekkür ayarlamanız gerekir.

Yanıt alın