m

Faturalanan Yanıtlar (Yanıt Kota Aşımları)

Ücretsiz Abonelik Paketi

Ücretsiz bir abonelik paketiyle, sınırsız sayıda yanıtı ücretsiz olarak toplayabilirsiniz; ancak her anketinizde yalnızca ilk 100 yanıtı görebilirsiniz. İlk 100 yanıttan fazlasını görmek için ücretli bir abonelik paketine yükseltmeniz gerekir.

İPUCU! Ücretsiz abonelik paketinizde 1000'den fazla yanıt topladığınızda, sınırsız yanıta sahip olmak için yıllık bir abonelik paketine yükseltmek isteyebilirsiniz. Aylık abonelik paketine yükseltirseniz, ilk fatura döneminizin sonunda (ücretsiz abonelik paketiniz sırasında ve aylık abonelik paketinin ilk ayında) topladığınız 1000'i aşkın fazladan yanıt için ücretlendirilirsiniz.

Aylık Abonelik Paketleri

Aylık abonelik paketi, her aylık fatura döneminde anket başına 1000 yanıt değil, tüm anketlerde 1000 yanıt içerir. Kullanılmayan yanıtlar devredilemez. İstediğiniz zaman Hesabım bölümünden aylık yanıt sayınızı kontrol edebilirsiniz.

Belirli bir aylık fatura döneminde 1.000 anket yanıtını aşarsanız her yanıt için ek bir ücret alınır:

  • Bu kota aşımı ücretleri, bir sonraki ayın faturasında Faturalanan Yanıtlar olarak görünür.
  • Tutar, abonelik paketiniz için ödediğiniz para birimine göre değişir. Kota aşımı ücretini incelemek için aylık ücretlendirme ayrıntılarını inceleyin.
  • Sonraki fatura döneminin başlangıç tarihinde ödeme yönteminizden otomatik olarak ödeme alınır. Sonraki ayın ücreti ve ek ücretleriniz aynı anda, fakat iki ayrı ücret olarak faturalanır.
  • Bir sonraki aya ait fatura döneminin başlangıcında yanıt sayısı yeniden 0 olarak ayarlanır.

Sınırsız Sayıda Yanıt

Sınırsız sayıda anket yanıtı görüntülemek ve toplamak için yıllık bir abonelik paketine yükseltin.

SurveyMonkey Audience Yanıtları

SurveyMonkey Audience yanıtları, SurveyMonkey abonelik paketlerine dahil değildir; anketinize yanıtlayan satın almak için kullanabileceğiniz ayrı bir hizmettir.

Ayrıca aylık abonelik paketine sahipseniz ve SurveyMonkey Audience'da 1000'den fazla yanıt satın alırsanız, bu abonelik paketinin ayda sadece 1000 yanıt toplamanıza izin vermesi nedeniyle kota aşımı ücretleri ödemeniz gerekebilir.

Daha fazla bilgi: Anket Yanıtı Satın Alma

Ücretsiz abonelik paketiyle her anketinizde yalnızca ilk 100 yanıtı görebilirsiniz. Aylık abonelik paketi, her aylık fatura döneminde 1000 anket yanıtı içerir. Yıllık abonelik paketlerinde sınırsız sayıda anket yanıtı bulunur.

Yanıt alın