m

Sayfa Başlıkları ve Sayfa Açıklamaları

Anketinizin düzgün ve düzenli görünmesi için anketinizdeki farklı sayfalara Sayfa Başlıkları ekleyebilirsiniz. Yanıtlayanlara sayfada görecekleri sorulara ilişkin daha fazla bilgi vermek ve özel talimatlar vermek için Sayfa Açıklaması alanını kullanın.

 

 

Bir Sayfa Başlığı veya Sayfa Açıklaması Ekleme

Bir Sayfa Başlığı veya Sayfa Açıklaması eklemek için:

  1. Anketin Anketi Tasarla bölümüne gidin.
  2. Anket sayfalarından birinin en üstüne gidin.
  3. + Sayfa Başlığı Ekle düğmesini tıklayın.
  4. Başlığınızı veya açıklamanızı girin.
  5. Kaydet düğmesini tıklayın.
Metin Biçimlendirme ve Karakter Sınırları

Sayfa başlıkları en fazla 100 karakter olabilir. Sayfa Başlıklarınızı kalın, altı çizgili veya eğik yazabilir, yazı türünü değiştirebilirsiniz. Ancak diğer zengin metin düzenleme seçeneklerini kullanamazsınız.

Sayfa Açıklamalarında en fazla 4.000 karakter kullanabilirsiniz ve zengin metin düzenleyiciyi kullanarak metni özelleştirebilirsiniz.

Sayfa Başlıklarını Gizleme

Sayfa Başlıklarını yanıtlayanlardan gizlemek için:

  1. Anketi Tasarla bölümüne gidin.
  2. Sol kenar çubuğundaki SEÇENEKLER düğmesini tıklayın.
  3. Kapatmak için Sayfa Başlıklarını tıklayın. Bu ayarı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.
İPUCU! Sayfa Açıklamalarını yanıtlayanlardan gizleyemezsiniz ancak boş bırakabilirsiniz. Anket sayfasına ilişkin notlar bırakmak için ankete yorum ekleyebilirsiniz.
Yanıtlayanlar Ne Görür?
 
 
 AlanAçıklama
1Anket BaşlığıAnket Başlığı her anket sayfasının üst kısmında görünür. Yanıtlayanların görmemesi için Anket Başlığını gizleyebilirsiniz.
2Sayfa BaşlığıSayfa Başlıkları, Anket Başlığının altında görünür. Yanıtlayanların görmemesi için Sayfa Başlığını kapatabilirsiniz.
3Sayfa AçıklamasıSayfa açıklamaları, Sayfa Başlığının altında görünür. Sayfa Açıklamalarını kapatamazsınız ancak boş bırakabilirsiniz.
 
Sayfa Başlıkları, yanıtlayanların sayfada ne tür sorular olduğunu anlamalarına yardımcı olur. Sayfa Açıklamaları, yanıtlayanların söz konusu sayfada yanıtlamaları gereken sorulara ilişkin ek bilgileri ve talimatları içerir.

Yanıt alın